erkuntun rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ben 2010 yılında erkunt 80 4x4 aldım ancak aldığımdan beri klimanın arızalı olduğunu söylediğim halde fabrika her seferin de yetkili servisi yönlerdirdi gelen servis kabinin üstüne çıkıp petek gözlere su tutup sonra da sensörü kabin içine çıkarıp gittiler klima bir saat çaliştiktan sonra duruyor sonra sanki nefes geliyor üfleme adına hiçbir şey yok ben düştüm siz düşmeyin

Ynt: erkuntun rezilliği

yanlışın vardır sağlamdır erkuntta öyle sorun olmaz hangi erkuntun kliması çalışıyoki seninki çalışsın 3-5 tanedir çalışan onlarda sitemize üyedir ....ıspatla diyene ıspatlarım ....

hadi bakalım mualif bey o çılgınlığı ben yapayım ve kanıtla diyeyim. neyi ıspatlayacaksın hep beraber anlayalım.
mustafagursacli link=topic=56585.msg607810#msg607810 date=1340047649' Alıntı:
yanlışın vardır sağlamdır erkuntta öyle sorun olmaz hangi erkuntun kliması çalışıyoki seninki çalışsın 3-5 tanedir çalışan onlarda sitemize üyedir ....ıspatla diyene ıspatlarım ....

bukadar on yargılı olmayın arkadaslar.ben gecen sene agustos ayından berı ful kullanırım.hele su sıralar hıcte kapatmıyorum.daha hıcbı sıkıntısını gormedım.klıma alize marka.ha ahım sahım dort dortluk degıl.yeterlı sogutma yapmıyo ama kabın ıcınde camları yada kapı acmadan bunalmıcak sekıldede duruluyo.sonucta ıkı petek bı motordan olusan bi ünite.arada kabın ustune cıkıp tazıklı suyla temızlıyorum.umarım bozulmaz..

SALİM link=topic=56585.msg607812#msg607812 date=1340048232' Alıntı:
hadi bakalım mualif bey o çılgınlığı ben yapayım ve kanıtla diyeyim. neyi ıspatlayacaksın hep beraber anlayalım.
kliması bozuk traktörlerin klimasının çalışmadığının videolarını çekerek ... muhalifim tabi adam gibi yapılmayan her işe mualifim ben para vermişim hata kabul etmem sende az kabul et her malda hata olur ama erkuntun bu konuda maşallahı var bu konuda çok kızgınım kalp hastası bir abim 5000 lik fordunu sattı klima yüzünden erkunt aldı tarlada bozuldu adamın rengi değişti kaç saat ıstırahat etti kendine gelemedi şimdi bu adama yazık değilmi....

bide deyınmeden gecemıcem.boyle motor harıcı konularla bence klıma bi aksesuardır.niye erkunt rezil oluyomus.tarlada bolundumu motormu yandı.hemen taslama kampanyası.memnun degılsen satarsın.rezıllıkse eger kullanmaz kapında birgun tutmassın.

zerenler42 link=topic=56585.msg607816#msg607816 date=1340048985' Alıntı:
bide deyınmeden gecemıcem.boyle motor harıcı konularla bence klıma bi aksesuardır.niye erkunt rezil oluyomus.tarlada bolundumu motormu yandı.hemen taslama kampanyası.memnun degılsen satarsın.rezıllıkse eger kullanmaz kapında birgun tutmassın.
abinli traktörlerde daha evvelden kullanmadıydık ama klişmasız olmuyor ihtiyac hele ramazan geliyoki

Ahmet745 link=topic=56585.msg607818#msg607818 date=1340049181' Alıntı:
bunlar çözülebilir şeyler arkadaşlar bu kadar büyütmeyin en kötü ihtimal komple değiştirilir klima traktörün kendinde bişey yoksa sorun yok bence.
tabi değişiri bişey olmaz

haaa! zannettimki erkunt ' un perkins motoru hiç bi işe yaramaz işte ıspatı. zf ve carraro şanzumanı çok basit işe yaramaz işte kanıtı, hidroliği ve hassasiyeti çok kötü işte delili diyecek ve kanıtlayacak zannetmiştim. sorun klimaymış. pek hala benimde bi tanıdığım var kalpteki damarların kılcal olanlarında yüzde otuz tıkanıklık vardı. o hala kabinli 265 kullanıyor. yaşı ilerlediği için artık eskisi kadar tarlayla falan kendisi ilgilenemiyor ama zorunda kalırsa yapa biliyor yinede. erkuntun klima sorunu olduğunu yazan çok zaten bu ilkte değil. her halde şikayetler erkunt fabrikasına kadar gidiyordur. unutma ki senin gururla anlattığın japonlarda kaliteli ürünlerle girmedi dünya piyasasına. aynı çin gibi ucuz ve kalitesiz mallarla piyasaya adım attı ve sonrada kaliteyi yakaladı. çin mallarında olacak olanda bu sonunda onlarda kaliteyi yakalayacaklar. en azından erkunt başlama noktasında aşırı kalitesiz değildi. bu ülkeye erkunt ' u aratacak pek çok traktör markası girdi ve hatta irandan samand diye otomobil markası bile girdi. umarım erkunt bu basit hataları tez vakitte çözer.
mustafagursacli link=topic=56585.msg607815#msg607815 date=1340048976' Alıntı:
kliması bozuk traktörlerin klimasının çalışmadığının videolarını çekerek ... muhalifim tabi adam gibi yapılmayan her işe mualifim ben para vermişim hata kabul etmem sende az kabul et her malda hata olur ama erkuntun bu konuda maşallahı var bu konuda çok kızgınım kalp hastası bir abim 5000 lik fordunu sattı klima yüzünden erkunt aldı tarlada bozuldu adamın rengi değişti kaç saat ıstırahat etti kendine gelemedi şimdi bu adama yazık değilmi....

sevgili Salim bey ben Erkunta her kadar muhalif gibi gözküsemde her zaman da desteklerim o olmasa bir traktör bile yapamıyoruz deriz bunların farkındayız Sizin sadece şunu idrak etmede sıkıntınız var erkuntun son kontrolünde biraz sıkıntı olduğu piyasada o kadar çok dandik sebepten arza veren erkunt varki syamayla bitmez ama heralde düşünce şu sorun ufak servis çözer

mustafagursacli link=topic=56585.msg607837#msg607837 date=1340050828' Alıntı:
sevgili Salim bey ben Erkunta her kadar muhalif gibi gözküsemde her zaman da desteklerim o olmasa bir traktör bile yapamıyoruz deriz bunların farkındayız Sizin sadece şunu idrak etmede sıkıntınız var erkuntun son kontrolünde biraz sıkıntı olduğu piyasada o kadar çok dandik sebepten arza veren erkunt varki syamayla bitmez ama heralde düşünce şu sorun ufak servis çözer
mustafa bey bu yorumunuzdakişu kısma ben de katılıyorum:erkuntta çok ufak tefek can sıkıcı hatalar çıkıyor bu hatalar üretimden ziyade son kontrolde giderilecek ufak tefek şeyler ama can sıkıyor işte ilk geldiğinde

phantomerkunt link=topic=56585.msg607849#msg607849 date=1340051738' Alıntı:
mustafa bey bu yorumunuzdakişu kısma ben de katılıyorum:erkuntta çok ufak tefek can sıkıcı hatalar çıkıyor bu hatalar üretimden ziyade son kontrolde giderilecek ufak tefek şeyler ama can sıkıyor işte ilk geldiğinde
gerçekler bu arkadaşım ..kötü değil ama eksiklik var

son kontroldede bence servis yapsıncılık var ondan olur verip geçiriyorlar bu kaliteyi düşürüyor yoksa kalitesiz mal son kontrolde takılıp geçemeyecek ta orda kaliteli malzemeyi sorunu çözüp tespişt edip takacaklar ama yapmıyorlar bu da servisle çiftçinin başına patlıyo erkunta bazen kızıyorum ilgi yok diye boşuna kızmıyom haklıyım kartdeşim eleştirmek suçmu eğer suçsa benim eleştireceğimi bile bile neden trakör yada her neyse başk bir şey üretiyorlar anlamıyorum madem üretiyorsun malzemenin arksasında duracaksın ben bir servet dolusu para veriyorum bozuk malzemeyi ne yapayım.var diye de alacak halim yok kullanmak için alıyorum

keşke hep eksiklikleri vurgulasanız. yapıcı eleştirilerde de buluna bilseniz aynı zamanda. olumlu bi yazı yazarken başka bi konuda ben size ne alacağınızı söylemiyorum siz zaten ne yapacağınızı bilirsiniz ama erkuntu almayın diyorum diye biliyorsunuz. buna benzer çok mesajınız var. böyle yapmayın demiyorum ifade etme özgürlüğünüzü elbette sonuna kadar kullan. istediğini yaz istediğin eleştiriyi yap bunda saygı kurallarını aşmadıkça serbestsin elbette. ama eleştirilerini eleştiren yazılarada kızma hemen. idtrak edemediğin falan filan. tabiki bende son konturollerde bi sıkıntı olduğunu biliyorum. basit elektrik devrelerinde. sileceklerde, klimada frenlerde belki debriyajda ola bilen sıkıntılar son noktada engellene bilecek şeyler. her halde bu şikayetlerde ta fabrikaya ulaşıyordur. kendinde zaten çok zaman vurguluyorsun erkunt her geçen zaman kendini yeniliyor misal martta çıkan traktörden temmuzda çıkan traktörün kalite farkı var diye.
mustafagursacli link=topic=56585.msg607856#msg607856 date=1340052162' Alıntı:
gerçekler bu arkadaşım ..kötü değil ama eksiklik var

mustafagursacli link=topic=56585.msg607837#msg607837 date=1340050828' Alıntı:
klıma bu kadar abartılacak bı problem dgl. bızım motorumuzla ılgılenen fabrıka ayrı sızınkıler ayrımı bızım daha suana kadar hıc dandık bı problemı cıkmadı bı cekısındeydı problem sımdı 5 13 ' cekıo Ankara Bayısı Ankara Servısı neden bu kadar cok ılgılenıyor bızımle. Herkez bırılerının gazına gelıp kotulemeye kucumsemeye calısıyor ben servısı su saate cagırıyım gelıo sıkıntısını halledıp gıdıo. bız traktoru fabrıkaya godurduk bıze gosterdıkler musterı memnunıyetını bı allah bıde bız bılıoz. agzı olan konusuyor. benım klımamda kacak vardı servıs geldı hallettı gayet guzel ısıtıyo fazla soguk uflemesede ufluyo yeter. Sıcakdan kalbı tutuyosa calısırken satsın herseyını gecsın. Madem Bu konuyu acan arkadas Rezıllık dıo klıma problemıne satsın bır dk durdurmasın kapısının onunde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...