Türk Çiftçisi Erkunt Cd’si İle Traktörünü Doğru Kullanacak

Erkunt Traktör’den Bir İlk Daha;
Traktör Kullanım Cd’si

Türk Çiftçisi Erkunt Cd’si İle Traktörünü Doğru Kullanacak, Yakıttan Tasarruf Sağlayıp, Traktörün Ömrünü Uzatacak

Erkunt Traktör Sanayi A.Ş, doğru traktör kullanımını anlatan eğitim cd’siyle Türkiye’de bir ilk daha imza atıyor. Erkunt Traktör kullanıcılarına özel olarak hazırlanan eğitim cd’si çiftçinin yüzünü güldürecek.

Türk çiftçisinin en büyük destekçi olan Erkunt Traktör, ilklere adını yazdırmaya devam ediyor. Traktörü doğru kullanmanın yollarını uygulamalı olarak anlatan, çiftçiye özel bir eğitim cd’si hazırlayan Erkunt Traktör, tüm Erkunt kullanıcılarına görsel destek sağlıyor.

Erkunt Traktör kullanıcıları bölge yetkili satıcılarında bulabilecekleri, yeni kullanıcılarında kullanım ve bakım kitapçıklarının içinde teslim alacağı eğitim cd’si ile, traktörü doğru kullanarak nasıl %40’a varan yakıt tasarrufu sağlayacaklarını, traktörlerini tam kapasite ile kullanmayı öğrenecekleri cd ile hayatlarını kolaylaştıracaklar.

Erkunt Traktör A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Erkunt Armağan, “Çiftçilerimizden gelen müşteri istek ve şikayetlerini değerlendirdiğimiz zaman gördük ki; çiftçilerimiz traktörlerine ait kullanım ve bakım kılavuzlarını yeterince incelemiyorlar. Yanlış ya da eksik bilgi ile traktörlerini kullanıyorlar. Bu da traktörün hem fazla yakıt harcamasına hem de yeterli performansı göstermemesine sebep oluyor. Bu nedenle; kullanım ve bakım kılavuzunun da yer alan traktör bakımı, temizliği, ekipmanın doğru takılması ve toprağın yapısına uygun vites seçeneklerini anlatan bir cd hazırladık. 19 dakika süren cd ile çiftçilerimiz doğru bilgiye rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmasını hedefledik. Bu cd ile çiftçilerimize traktörü doğru kullanmanın yollarını göstererek tasarruf etmelerini, traktörlerinin ömrünü uzatmalarını sağlıyor ve traktörün temizliğine kadar her şeyi görsel olarak anlatıyoruz. Türk çiftçisinin hayatını kolaylaştıracak olan bu çalışmanın hepimize hayırlı olmasını diliyorum” sizleri ile mutluluğunu ifade etti.

Ynt: Türk Çiftçisi Erkunt Cd’si İle Traktörünü Doğru Kullanacak

İyi bir düşünçe yapmışlar. Fakat bir an 19 dakikada ne öğretilebilirki diye düşünemeden edemedim. Ben bizim traktörü geçen gün görmeye gelenlere sadece vitesin çalışmasını 30 dakika anlattım. Hadi bizimki daha teknolojik uzun sürer. Ama bence 19 dakika çok kısa bir süre. En az 1-2 saat ' lik bir CD yeterli olur.

Ynt: Türk Çiftçisi Erkunt Cd’si İle Traktörünü Doğru Kullanacak

korsanı yokmu bunun
işin şakası 19 dakika çok kısa gerçekten cdler normalda 60-70 dakika alabiliyor neden yapmamışlar daha detaylı uzun uzun baya hızlı geçmişler anlaşılan pause yapıp bakalım derken bile 2-3 şey anlatacaklar
anladığım kadarı ile fazla detaylı olarak anlatmamışlar traktöre göre pulluk ayarını yayçep proğramı reklamsız 20 dakika da anlatmıştı. ve çok faydalıydı bu çok kısa ama düşünmekte yeterli