vario 412 bazı fotolar ( detay)

Ynt: vario 412 bazı fotolar ( detay)

ufukbeyoglu58 link=topic=6368.msg71213#msg71213 date=1220381492' Alıntı:
abi ben model bazlı demiyorum genel olarak diyorum. nh alıpta sanayiden çıkmayan var mı? :)... şimdiye kadar nh ı alıp uzun süre sorunsuz çalışan birini görmedim abi... dayımın 110-90 lık vardı niye değiştirdi ,bizde de 80-66 vardı niye değiştirdik ?? :):)

110 90 ve 80 66 özellikle 110 90 güzel traktördür diye düşünüyorum ... zaten eski tip makineler eğer motoru iyi çalışırsa fazla arıza verecek bir tertibatı yok sanıyorum ufuk .... ikisinide kullandım .... mesela eğer kabinli olsaydı bilirsin 110 90 dan taylan abi çok memnundu .... bende çok kullandım onunkini ...

okkangal link=topic=6368.msg71218#msg71218 date=1220381708' Alıntı:
110 90 ve 80 66 özellikle 110 90 güzel traktördür diye düşünüyorum ... zaten eski tip makineler eğer motoru iyi çalışırsa fazla arıza verecek bir tertibatı yok sanıyorum ufuk .... ikisinide kullandım .... mesela eğer kabinli olsaydı bilirsin 110 90 dan taylan abi çok memnundu .... bende çok kullandım onunkini ...
valla dayımda birkaç sene kullandı 110 luğu, 6 silindir iveco motoru vardı diye biliyorum, daha motoru aldığı gün bütün ikaz lambaları yanar durumda teslim aldı. traktör iyi kuvvetli rahattı ama motoru kullanırken lastiğinden motoruna kadar kısım ksım arızalar verdi. hiç son bulmadı. sonrada verdi JD aldı. biz zaten 80-66 yı çok kullanmadık diye hatırlıyorum verip reno aldık...

birde o motorları fiat olarak değerlendirelim ... benim en beğendiğim traktörler ..... belki 110 luk size öyle denk gelmiştir... hep söylerim olabilir bazen oluyor... bir markayı bazıları çok beğenirken bazıları beğenmiyor..... ama 110 gerçekten iyi motor...

okkangal link=topic=6368.msg71230#msg71230 date=1220382316' Alıntı:
birde o motorları fiat olarak değerlendirelim ... benim en beğendiğim traktörler ..... belki 110 luk size öyle denk gelmiştir... hep söylerim olabilir bazen oluyor... bir markayı bazıları çok beğenirken bazıları beğenmiyor..... ama 110 gerçekten iyi motor...
doğru, bir marka bazen çok beğeniliyor bazen hiç beğenilmiyor, ama 110 luk iyi çalışan sorunlu bir motordu....

renonun nerede servisi ve parçası var allah aşkına yaa.
satıcı bile yok ottürükten motor. fiat new holland her bahçede varr!!!!!! reno hiç göremiyoruz.
neden göremiyoruz pahalı olduğu içinmi kimse alamıyor yoo SATILMIYOR KARDEŞİMM YOK YANİ BİTİK Bİ OLAY SEN SATMAYA GİDERSEN DÖNÜP BAKAN OLMAZ AMA Bİ FİAT NEW HOLLAND GİTTİĞİ ZAMAN ALACAK ADAM SANA YALVARIR..
YALANMI ARKADAŞLARR ?????

POYRAZLI SALİH link=topic=6368.msg71807#msg71807 date=1220524030' Alıntı:
sen neye motor diyon tedavülden kalmış olan renoya mı motor diyosun ???
evet...tedavülden kalkmış ama hala çalışan motora motor diyorum...servisine de mega ziraat bakıyor ayrıca alt yapısı John Deereye ait olduğu için parça vs konusunda sorun çıkmıyor...

erkut orkal link=topic=6368.msg71812#msg71812 date=1220524512' Alıntı:
renonun nerede servisi ve parçası var allah aşkına yaa.
satıcı bile yok ottürükten motor. fiat new holland her bahçede varr!!!!!! reno hiç göremiyoruz.
neden göremiyoruz pahalı olduğu içinmi kimse alamıyor yoo SATILMIYOR KARDEŞİMM YOK YANİ BİTİK Bİ OLAY SEN SATMAYA GİDERSEN DÖNÜP BAKAN OLMAZ AMA Bİ FİAT NEW HOLLAND GİTTİĞİ ZAMAN ALACAK ADAM SANA YALVARIR..
YALANMI ARKADAŞLARR ?????
:D reno öyle habire sorun çıkaran bir motor değil ki her adım başı servisi konsun... İhtiyacı yok...Ha çok ciddi bir sorunu olursa arabayla bilgisayarlı servislerini gönderiyolar sorunu halledene kadar çalışıyolar...renodan sonra claas olunca mega ziraat yedek parça vs sağlıyor. ayrıca daha öncede yazdım alt yapısı John Deere olduğu için herhangi bir ihtiyaçta sıkıntı olmuyor...'satmaya gidersen' demişsin bizim satmaya niyetimiz yokki :) ... Çalışan motor...

ufukbeyoglu58 link=topic=6368.msg72002#msg72002 date=1220545805' Alıntı:
evet...tedavülden kalkmış ama hala çalışan motora motor diyorum...servisine de mega ziraat bakıyor ayrıca alt yapısı John Deereye ait olduğu için parça vs konusunda sorun çıkmıyor...
konu vario 412 diye bir traktör ...burda new holland , renault tartişması yapılıyor...yorumu yöneticiler yapsın. daha optimum olur diye düşünüyorum...saygılar...

ufukbeyoglu58 link=topic=6368.msg72006#msg72006 date=1220546159' Alıntı:
:D reno öyle habire sorun çıkaran bir motor değil ki her adım başı servisi konsun... İhtiyacı yok...Ha çok ciddi bir sorunu olursa arabayla bilgisayarlı servislerini gönderiyolar sorunu halledene kadar çalışıyolar...renodan sonra claas olunca mega ziraat yedek parça vs sağlıyor. ayrıca daha öncede yazdım alt yapısı John Deere olduğu için herhangi bir ihtiyaçta sıkıntı olmuyor...'satmaya gidersen' demişsin bizim satmaya niyetimiz yokki :) ... Çalışan motor...

en kolay yollardan bir tanesi acaba kaç tane servisi var yada varmı ağzınızdaki dişler için adım başı dişçinin yanındamı oturuyorsunuz yada elinizden geldiğince kollayıp en son çare dişçiyemi gidiyorsunuz ?????

insomnia link=topic=6368.msg72017#msg72017 date=1220548671' Alıntı:
en kolay yollardan bir tanesi acaba kaç tane servisi var yada varmı ağzınızdaki dişler için adım başı dişçinin yanındamı oturuyorsunuz yada elinizden geldiğince kollayıp en son çare dişçiyemi gidiyorsunuz ?????
bu sorunun cevabı daha önceki cevabımda mevcut bir daha okumanı öneririm . ayrıca konuyu yanlış yerde tartışıyoruz ve bu kadar büyümemesi gerekirdi...syg...

gaggoş link=topic=6368.msg72029#msg72029 date=1220549657' Alıntı:
site yöneticilerinin tükürdüğünü yalamaması lazım...
atilla link=topic=6368.msg72020#msg72020 date=1220549038' Alıntı:
konu 412 diye bir traktör ...ufuk beyin 7 tane mesajı var...412 traktörle ilgili bir şey yazmamış...saygılar...
atilla link=topic=6368.msg72007#msg72007 date=1220546663' Alıntı:
konu vario 412 diye bir traktör ...burda new holland , renault tartişması yapılıyor...yorumu yöneticiler yapsın. daha optimum olur diye düşünüyorum...saygılar...
Uyarılarınız için teşekkürler,bu sitenin kuralları herkes için geçerli.Ama size bir sorum olacak,19.30 ' la 21.10 arası site yöneticileri sitede olmayabilir mi acaba?Bu tarz bir hakları var mıdır?Özel hayatları yok mudur?Bölümün moderatörü veya süper moderatörlere neden bilgi verilmemiştir?
Su akar yolunu bulur,konu da yolunu bulmuş.Ufuk Abi ve Atilla Abi ' ye hassasiyetlerinden dolayı teşekkürler...