sizce bizim traktör ne kadar eder?

Ynt: sizce bizim traktör ne kadar eder?

sıfır mı almıştınız. Bide dağa çok ne tür işlerde kullandınız samana falan fazla koştunuz mu. Baskı balata falan değişti mi bende almayı düşünüyorum 285 i satıp ama daha tam karar veremedim. Son olarak klimalı değil mi. Hayırlı satışlar.

çok az rağbet gören bir model kendin sahibinden biraz zorlanırsın çabuk satılmaz birde 55-60 bin arası hayatta satamazsın bu arada bende 2. el galericilik yapıyorum ve komisyoncuların da sana vericeği fiyat 40-45 bin arasıdır traktöründe renk filan kalmamış yakından görmeden pek bir şey söylenemez ama alıcı hepsine bakar benim yakın çevremde olsaydın eğer 45 bin peşin paraya uyarsa çek derdim dükyana

traktör hakkında bilgi verecek olursak ikinci sahibiyiz 58000e aldık baskı balata falan değişmedi daha sadece kuru tarımda kullandık zaten ilk sahibide o şekilde kullandı yani pulluk kültüvator falan kuyruk mili olarak sadece biz ilaç ve gübre atımında kullandık oda başka bir traktörümüz olmadığı için. traktörün ayrıntılarına gelirsek hiçbir arızası olmadı herşeyi çalışır durumda direk tarlaya girmeye hazır motoru çok temiz 3100 saatte sesindende belli zaten yakıt herkte biz 5li 13 ile dönüme(1000 mtrekare.) 1.3 ve 1.4 arası çekiş çok iyi satma nedenimiz ise güzün ödenecek borçlarımız var güz işini bitirip satmayı düşünüyoruz bunlarda diğer resimleri
8sgzd.jpg

8shjj.jpg

8shsf.jpg

8shwz.jpg

8sj23.jpg

8sj4w.jpg

Şimdi sizin oradaki fiyatla bizim buradaki fiyat farklıdır. Anca 45 eder. Galericide buna 50 milyar der pazarlıkla 47 ye okutur :) Allah hayırlı satışlar versin.

doganbey1 link=topic=56719.msg610018#msg610018 date=1340731733' Alıntı:
Şimdi sizin oradaki fiyatla bizim buradaki fiyat farklıdır. Anca 45 eder. Galericide buna 50 milyar der pazarlıkla 47 ye okutur :) Allah hayırlı satışlar versin.
amin. tabi o bölgeler zengin çiftçilik güzel o yüzden ikinci ele fazla kimse bakmaz o yüzdende ucuzdur bölgeden bölgeye değişir :)

ahmetdursun link=topic=56719.msg641129#msg641129 date=1350838781' Alıntı:
bence bizim burda 50-53 bin arası birşeyler eder toprağım. Phantom olsaydı alıcısı daha çok olurdu ve de iyi para ederdi.hayırlı satışlar...
eyvallah evet phantom ları iyi tutuldu ama temiz olursa bizimkilerde iyi para adiyo tabi limit 45-60 arası daha fazla yapmaz