JONDEERE Firmasının Reziliiği

arkadaşlar jd makkemeler bitti derken tekrar makkeme kapılarına düştük adamlar bana USA 4 adet dublek lastik vereceklerine makkeme kararına uymayarak ELAZIĞ 3. icra dairesine 7 bemirine 4 tane yerli keten lastik atıp kaçmışlar ve avkatım ve ben şu an lastikleri almayarak Elazığ icra makkemerine JD firması hakkında makkeme karfarını sunarak möakkeme kararında bire bir aynından ayıpsız 4 adet lastikle değişmesi hakkındaki kararı sunarak tekrar dava açtık şu an benimle it dalası yapıyorlar eğer bu makkemeyide kazanırsam şahsıma tazminat davası açtıracam bir köylüyle nasıl uğraşırlarmış görsünler bunların traktörlerini ve mallarını boykot ediyorum şu ana kadar 3 tane jd satışını iptal ettirdim bunların zararı şahsımın ve Türk çifçisinin kerinadır bu yazıda bilgilendirme amaçlı JD alacaklar benim gibi düşünmeden almasınlar ben yandım siz yanmayın saygılar

Ynt: JONDEERE Firmasının Reziliiği

Sakın ş*******vs gibi laflar kullanmayın. !!! Bakınız sanal alemde, internet ve bilişim suçları vardır. Bunlar yürürlüğe konulup sizlere de dava açılabilir.

Allah utandırmasın abi.
dünyanın sayılı markaları arasında gösterilen bir markaya böyle davranışlar yakışmıyor.
dikkat edelim. 4 adet lastikte bunları yapan ki mahkeme kararına rağmen yapan bir firma daha büyük bir maddi zararda hiç tanımaz sanki

anlamdıgım olay ne biliyonuzmu bu kadar büyük bi firma 4 tane lastigin lafı etcek kadar cingenlik niye yapıyolar onu anlamadım

kusurfa bakmayın işlerin yoğunluğunan siteye giremiyoruz avkatım 2 ayda sonuçlanır ve kazanırız diyor bu işler bitsin basını çağırıp icra makkemesinin kararını gösterrek jd reziliğini tüm türkiye tekrar duyuracam sabreden devriş muradına ermiş

doganbey1 link=topic=56761.msg609418#msg609418 date=1340528504' Alıntı:
Sakın ş*******vs gibi laflar kullanmayın. !!! Bakınız sanal alemde, internet ve bilişim suçları vardır. Bunlar yürürlüğe konulup sizlere de dava açılabilir.
Evet haklısın kardeş bencede biraz dikkat arkadaşlar..İnşaallah sorunun bir an evvel çözülür

LS TRAKTÖR KULLANAN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

Arkadaşlar tokatta 40-50 dönüm kadar arazim var ls u50 veya ls u60 almayı düşünüyorum sizce nasıl bir traktör deutz 50 var bana biraz hantal geldi köyde birisi aldı öve öve bir ediyor yalnız fiyatı bana biraz uçuk geldi45 tl u60 u50 42 tl ls nasıl araştırma aşamasındayım artıları ve eksilerini yazar iseniz sevinirim ikinci eli nasıl

hayırlısı kardeşim sizin ordaki bayiler baya cingenmiş 4 tane lastik için vercek oldugu para 6 bin bilemedin 8 bin ama şimdi kaybetcek oldugu para milyon dolarlar
,

Avukatlar yenilgiyi kabul edemiyorlar demekki, hakettiğini vermeyelim düşük kalite ürün verelim cezalandıralım mantığı güdüyorlar, firmanın Ülkemiz temsilcileri de dirayetli ve muktedir değiller ki avukatların bu yanlış tutumlarını engelleyemiyorlar. çok yazık ediyorlar markaya.

daha yarım saat önce Elazığdan avkatım aradı yahya bey 3. icra dairesine yazdımız dilekçeyi icra müdürü red etmişti bizde icra makkemelerine dava açmıştık jd ve icra müdürün bire bir makkeme kararına uymuyor diye dublek yerine keten lastik veriyorlar diye icra makkelerinde davamız kabul edilmiş sadece traktörü Elazığa bilirkişiye gösterip üzerindeki malın ne olduğunu ve jd firmasın verdiğini inceletmek kaldı yani gün sayıyoruz %100 kazandık sayılır jd avkatlarıda avkatıma fax çekerek protasto yazısı çekmiş demişki 7 emirdeki malını alın yolsa her kalan günün 7 emir parasını firmamız sizden alır avkatım da fax çekecek icra makkemesinin kararını bir firma bu duruma düşermi utan verici bir durum jd bu motorunu kapımda bulundurmaktan utanıyorum Allah bu firmaların eline kimseyi düşürmesin ben düştüm sizler düşmeyi ?