Üniversiteye Yerleşen Arkadaşlar Buraya

Arkadaşlar malüm yerleştirmeler belli oldu
bakalım kim nereyi kazanmış

başlangıcı ben yapim
Celal Bayar Üniversitesi (MANİSA) Saruhanlı Meslek Yüksek Okulu : Tarım Alet ve Makineleri Bölümü(2 yıllık)

Ynt: Üniversiteye Yerleşen Arkadaşlar Buraya

POYRAZLI SALİH link=topic=6377.msg67109#msg67109 date=1219152006' Alıntı:
Arkadaşlar malüm yerleştirmeler belli oldu
bakalım kim nereyi kazanmış

başlangıcı ben yapim
Celal Bayar Üniversitesi (MANİSA) Saruhanlı Meslek Yüksek Okulu : Tarım Alet ve Makineleri Bölümü(2 yıllık)

Helal olsun Poyrazlı hemşehrim....Hayırlı olsun, sevdiğin iş işte, umarım bitirincede uygun bir iş yaparsın...

kofalcalimuhammet link=topic=6377.msg67195#msg67195 date=1219172665' Alıntı:
MAAŞALLAH MAAŞALLAH NAZAR DEĞMESIN KAC PUAN YAPTIN ÖSS DE

ben sadece 2 yıllık barajını biraz zorladım
liseyi bitireli 2 sene oldu kitabın yüzüne sadece 4-5 gün baktım
ben EA ' cıyım EA : 168 SAY : 170
ben daha çok grafik tasarımı ve resim-konsrüksiyon-makina bölümünü istemiştim ama Tarım elt ve makineleri bölümü tuttu
şimdi asıl iş babamı ikna etmekte bölümü hiç beğenmedi 2 yıl okuyana kadar git esenerde, eker-makta çalış diyor

POYRAZLI SALİH link=topic=6377.msg67595#msg67595 date=1219311843' Alıntı:
ben sadece 2 yıllık barajını biraz zorladım
liseyi bitireli 2 sene oldu kitabın yüzüne sadece 4-5 gün baktım
ben EA ' cıyım EA : 168 SAY : 170
ben daha çok grafik tasarımı ve resim-konsrüksiyon-makina bölümünü istemiştim ama Tarım elt ve makineleri bölümü tuttu
şimdi asıl iş babamı ikna etmekte bölümü hiç beğenmedi 2 yıl okuyana kadar git esenerde, eker-makta çalış diyor

Güzel kardeşim, anladığım kadarıyla EML kökenlisin, Esener, Ekermak falan bildiğimiz tanıdığımız yerler ama EML mezunu olarak çalışmak farklı, okulu bitirip geldikten sonra çalışmak farklı...Şimdi mezun olduktan sonra yine oralarda çalışabilirsin, ama konstrüktör, ressam yada tasarımcı olursun...Bunu imalatçı bir makine mühendisi abin olarak söylüyorum...Şu anda her sene 50-60 EML stajeri geliyor yanımızda staj yapıyor, kalite gerçekten düşük, tesviyeci çocuklar kumpas okuyamıyor...Okul ufkunu açar, görüşün ve duruşun değişir...Eğer önümüzdeki sene için daha yüksek bir hedefin yoksa, o okula git...Tekrar hayırlı olsun...

ozan_06 link=topic=6377.msg67729#msg67729 date=1219340570' Alıntı:
Güzel kardeşim, anladığım kadarıyla EML kökenlisin, Esener, Ekermak falan bildiğimiz tanıdığımız yerler ama EML mezunu olarak çalışmak farklı, okulu bitirip geldikten sonra çalışmak farklı...Şimdi mezun olduktan sonra yine oralarda çalışabilirsin, ama konstrüktör, ressam yada tasarımcı olursun...Bunu imalatçı bir makine mühendisi abin olarak söylüyorum...Şu anda her sene 50-60 EML stajeri geliyor yanımızda staj yapıyor, kalite gerçekten düşük, tesviyeci çocuklar kumpas okuyamıyor...Okul ufkunu açar, görüşün ve duruşun değişir...Eğer önümüzdeki sene için daha yüksek bir hedefin yoksa, o okula git...Tekrar hayırlı olsun...
katılıyorum...

ozan_06 link=topic=6377.msg67729#msg67729 date=1219340570' Alıntı:

abi ben yanlış anlattım galiba özür diliyorum ben düz lise mezunuyum

POYRAZLI SALİH link=topic=6377.msg67789#msg67789 date=1219353589' Alıntı:
abi ben yanlış anlattım galiba özür diliyorum ben düz lise mezunuyum

Yok, sen bişey demedinde, esener, ekermak deyince ben meslek lisesi zannettim...o zaman dediğim gibi, eğer gelecek sene daha iyisini yaparım demiyorsan bence kazandığın yere git...Tabi karar senin ama dediğim gibi, ileride yapmak istediğin iş ile ilgili bu...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6377.msg68173#msg68173 date=1219504461' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeş. Bende çok şükür istediğim bölüme gidiyorum. Herşeyin hayırlı olsun.

Sanada hayırlı olsun Mustafa kardeş, hangi bölümegidiyorsun? Göremedim de..

koraytm165 link=topic=6377.msg68154#msg68154 date=1219502151' Alıntı:
atilla abi aramıza bir meslektaş daha geliyor tebrikler poyrazlı ben menemendeyim saruhanlı bize yakın bişey lazım olursa haberim olsun
salih zaten tarım makinalarına ilgili ..isabet olmuş...