Polatlı Ticaret Borsası Fiyatlar ( ofis bugun açıldı )

%1 sune %13 protein olan kırmızı buğday 755 liradan satıldı, satışlarda teklif 66 kuruştan aşağı verilirse ofisin expertizi 66o lira verip alıyor buğdayı )))

edit: bir yere lira bir yere kuruş yazmışım :(

Ynt: Polatlı Ticaret Borsası Fiyatlar ( ofis bugun açıldı )

geçen yıl çorumlu bir fabrıka bızım köye kantar kurdu tahlilsiz filan her buğdayı 49 kuruştan aldı.... bur olayın güzelliği çifçiyi 4 tane burjuvaya yem etmıyor devlet ofisin elemanı orda ... eğer aralarında anlaşırlar az fiyat verirlerse ofisin expertizi 660 veriyorum diyor alıyor buğdayı çifçi mağdur olmuyor

qarizmatiqa link=topic=56844.msg610297#msg610297 date=1340818627' Alıntı:
%1 sune %13 protein olan kırmızı buğday 755 liradan satıldı, satışlarda teklif 66 kuruştan aşağı verilirse ofisin expertizi 66o lira verip alıyor buğdayı )))

edit: bir yere lira bir yere kuruş yazmışım :(
zalım fiyat

gokhanozkan link=topic=56844.msg610514#msg610514 date=1340875549' Alıntı:
borsada birazda şans işi hep öyle olmuyor sabah erken saatlerde çok firma oluyo rekabet yüksek olursa devamlı fiyat artıyo.Hele birde buğdayın değerleri yüksekse kesinlikle yüz güldürecek fiyattan gider..Birde cavcavın(Ankara Un) adamları gelirse iyi malı kaçırmıyolar kim ne fiyat verirse illaki onu geçip alıyolar..Bildiğin açık artırma oluyo Borsada..

kaltieli bugdayın olsun ruslar bile peşine düşüyor gülten protein degerleri yüksek cıkması gerekir ayrıca çimlenme hızı yüksek olursa altın degerinde ben demiştim daha önce kaliteli bugday harmanda 750 krş daha verimli bugdaylar bicilmedi halen yeşil duruyor