TMO Hububat Alımlarını Randevu ile Yapacak

23.04.2009
13,967
23,927
35
Bilecik

Toprak Mahsulleri Ofisi ' nin (TMO) bu yıl randevu sistemine göre hububat alımı yapacağı bildirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır, yaptığı yazılı açıklamada, TMO ' nun 2012 hububat alımlarında 2 Temmuz ' da başlayacağını belirtti. Çiftçilerin hububatlarını teslim amacıyla internet üzerinden randevu alabileceklerini ifade eden Çakır, şunları kaydetti:

'Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için randevu almadan önce il, ilçe gıda tarım ve hayvancılık müdürlüklerine giderek çiftçi kayıt sistemi bilgilerini yenilemeleri gerekmektedir. Çiftçi kayıt sisteminde gerekli güncellemeleri yapan çiftçilerimiz, ürünü teslim etmek istedikleri tarihten on gün önce randevularını alarak ürünlerini TMO ' ya teslim edebileceklerdir.'(AA)

Ekleme Tarihi
27.06.2012

Ynt: TMO Hububat Alımlarını Randevu ile Yapacak

daha biraz önce ofisteydim sabah 8de motorun basındaydım akşam saat 4 oldu hiç kontak açmadım bıraktım geldim. bildiğimiz rezalet bu arkadaş . sokaklarda bütün yollar dolu mahalle aralarında gırmye yer kalmadı 2kmye ulaşan kuyruk var. 2gunde anca 50metre yürüttüm motoru dahada 5gun sıra gelcek gibi durmuyor. Rezillik !