ERZURUM (İHA) - Erzurum’un Pasinler ilçesinde yem bitkileri desteklemeleri başvurularının ay sonu itibariyle sone ereceği bildirildi.

Pasinler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkililerince 2012 yılı yem bitkileri 14 Mayıs 2012 tarihinden itibaren başlayan destekleme başvurularının 29 Haziran Cuma günü mesai bitine kadar sona ereceğini, 2012 yılı yem bitkisi ekmiş vatandaşlarımızın desteklemelerden faydalanabilmesi için Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

Pasinler Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Dilek Kara, 2012 yılı yem bitkileri desteklemelerinin bu hafta Cuma günü başvuru süresinin biteceğini, yem bitkisi eken ve desteklemelerden yararlanmak isteyen Pasinlerli çiftçilerimizin bu Cuma günü mesai bitimine kadar İlçe Müdürlüğüne başvurmaları gerektiğini belirtti. Kara, bu süre içerisinde başvuru yapmayanların daha sonra başvurularının alınmayacağını, çiftçilerimizin mağdur olmamaları için Cuma gününe kadar başvuruda bulunulmasını gerektiğini ifade etti.

Ekleme Tarihi
27.06.2012