yonca biçme makinası tavsiye

öncelikle herkese merhaba uzun süre kullanabileceğim ve sizin önerebileceğiniz ya da kullanmakta olduğunuz yonca biçme makinaları neler.

Ynt: yonca biçme makinası tavsiye

özender 20 senedir kullanıyoruz arızası olmuyor değil makine sonuçta arıza kullanana ve yaptığı işin yoğunluğuna göre değişir makinanın ama yerin çoksa sıkmalı disk li ler var onlardan al ben düşünüyorum şahsen biraz ağır ama 900 kg dan biraz fazla

Ynt: yonca biçme makinası tavsiye

anlş-*s selamlar ben de sizin gibi yonca biçmek için aylardır araştırma yapıyorum kafam çok karıştı ama anladım ki bu işler de en iyi karar verilmiş karardır...İşte bu yüzden markasına görünüşüne aldanmayacak varsa benzeri kullanan kesinlikle onunla birebir muhatap olup öyle karar vereceksin.satış sonrası servis ve yedek parça da çok önemli tabi ki ama san tavsiyem tamburlu makine sakın sokma çünkü onlar çayır biçme makinesı yoncaya yaramıyor ...ben bizim burda gecen sene alıpta kullanan bir abiye gittim gördüm sordum çok memnun kendisi erbap çiftçilerden ve tek hareketli zıpkalı biçme makinesı almış konya yapımı 1,60 milyar civarı peşin fiyatı işte ben kısmetse bundan alıcam servis ve yedek parçada müşteri menuniyeti var adamlarda...yine de son karar senin :S uyy-*s

Eğer yonca işini uzun süreli yaparsanız,yoncanın yanında eş dostada yapılacak iş potansiyeliniz varsa sıkmalı diskli makina en iyisi olur.en iyisi avrupa ürünler olduğu için sıkmalılar pahalı,ancak uzun süre yapıcam kullanırım derseniz alın.tamburlu makinalar yonca için çok ideal olmuyor.