yıne td ıle karşınızdayım

Ynt: yıne td ıle karşınızdayım

şatıl ıyı oluyor en azından erkunt gıbı başlarda debrıyaja basmıyorum hemde durdurmadan ama dığerlerı levye ya geçmıyor yada geçsede şanzumana zarar verıyor vakıt kaybıda olmuyor

REİS Hakan link=topic=56900.msg610926#msg610926 date=1340997465' Alıntı:
şatıl ıyı oluyor en azından erkunt gıbı başlarda debrıyaja basmıyorum hemde durdurmadan ama dığerlerı levye ya geçmıyor yada geçsede şanzumana zarar verıyor vakıt kaybıda olmuyor
erkunt düşmanı arkadaş galiba direk erkunt gibi debriyaja basmıyormuş basmamaya devam et sen ok-*-s

hayrdr kardeş senn bu erkunt la ne alıp veremediğin var önceden yada sonradan canını felanmı yaktı yoksa bi yaranmı var erkunt dan dolayı hayırdr siteye geldiğinden beri erkunt şöle erkunt böle diyon hayrola sıkıntı ne kıymet90 td 100 çekti galiba anlaşılan baya bi zoruna gitmiş senn. sıkma kardeş al bi kıymet sende rahat ol sitede bu kadar zoruna gitcegini bilsek attrmazdık siteye o video ları

mesajlar normal değil erkunttan veya fabrikanın sahibinden veya bayisinden veya erkunt olan birini çekememezlikten falan içinde bir hırs ve acı var la yavrum evladım kim dedi erkunt sen yazıyorsun ne diyorsun akşam akşam sen????????????????????????????????????????????????????????????????????

tahir link=topic=56900.msg610929#msg610929 date=1340997779' Alıntı:
hayrdr kardeş senn bu erkunt la ne alıp veremediğin var önceden yada sonradan canını felanmı yaktı yoksa bi yaranmı var erkunt dan dolayı hayırdr siteye geldiğinden beri erkunt şöle erkunt böle diyon hayrola sıkıntı ne kıymet90 td 100 çekti galiba anlaşılan baya bi zoruna gitmiş senn. sıkma kardeş al bi kıymet sende rahat ol sitede bu kadar zoruna gitcegini bilsek attrmazdık siteye o video ları
yok abı ondan değıl demır yığını olduğundan çekıyor

REİS Hakan link=topic=56900.msg610943#msg610943 date=1340998690' Alıntı:
yok abı ondan değıl demır yığını olduğundan çekıyor
demir yığını yada başka bişi senn 100 hp lik motorunu bagırta bagırta çekti kanıt ortada daha çabalnama yapcak bişi yok demekki 90lık erkunt senn 100 hp lik motoruna kafa tutyo bu kadar zoruna gitmesin altındaki motoru kullanırken utan çekemedi die

phantomerkunt link=topic=56900.msg610934#msg610934 date=1340998047' Alıntı:
mesajlar normal değil erkunttan veya fabrikanın sahibinden veya bayisinden veya erkunt olan birini çekememezlikten falan içinde bir hırs ve acı var la yavrum evladım kim dedi erkunt sen yazıyorsun ne diyorsun akşam akşam sen????????????????????????????????????????????????????????????????????
dıyorumkı nh den o kadar özellığı var nı zeynep erkunt armağan shuttleyı koydurmamış

ya millet niye uğrasıyonuz boyle bebeyle belıkle yönetime şikayet edın bi daha böyle küçük düşürücü laf kullandıgı zaman banı yer oturur yerine merak etme senin gibi çok üye geldi geçti senin paylaşımalrına senın yorumlarına kalmadı bu site kalmazda

REİS Hakan link=topic=56900.msg610951#msg610951 date=1340999071' Alıntı:
yahu çekıyo dıyo o traktör üstün mü oluyo onu tarlada da gördük üyle zıplata zıplata götürmeye benzemıyor kaplumbağa gıbı

Bak şimdi :D çelişkilerle dolusun adamım. Sende bunu diyosan artık hiç konuşmayalım :D

phantomerkunt link=topic=56900.msg610934#msg610934 date=1340998047' Alıntı:
erkuntun bayısı bzm okulun karşısındaydı her gün gıdp gelıyordum hatta karne günü nımet 70 lüx le 70 e yı çektım ıstersenız atabılırım