artık konu açmayıda açılan konulara yorumada son

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

bidahada bu foruma kesinlikle konu filan açmayacağım burada bir kaç sevdiğim arkadaşlar var sadece onlar ile özel mesajla filan konuşursam yeterlidir konu açmayada yorum yazmayada son artık....

Ynt: artık konu açmayıda açılan konulara yorumada son

Hayirdir muzafer kardeş. Bu kadar birden foruma soğudun. Sabir her şeyin ilaçi herkesin fikri kendine başkalari girmesin. Foruma. Sen foruma girmeye devam et herkesin ayri bir güzeliği var

kardeş sende benim gibi sitem mi ettin.canın sağolsun.yinede yavaş yavaş takıl. yinede kopma.haklısın.bazen çok kızıyorsun ama sabırlı olmakta da fayda var.

ben uzun zamandır formdayım cok konu paylaşım yaptım şimdi eskisi kadar paylaşım yapmıyorum bazı acılan konular gercekte cok sıkıcı ve itici güzel konular acıldıgı zamanda kendini geliştirmek yereni bol bol verimsiz eleştiriler yapıyolar ben her zaman demişimdir dünyada her meslek sahibi işini iyi biliri ayrıntısına kadar türkiye cifcisi bildigi traktör 2 ceşit gübre 2 ceşitde ürün bilir yaşamı onunla başlar onunla biter kendi ailem cevrem tanıdıklarım herkezde aynıdır bu durum

SEYİT link=topic=56947.msg611448#msg611448 date=1341209347' Alıntı:
ben uzun zamandır formdayım cok konu paylaşım yaptım şimdi eskisi kadar paylaşım yapmıyorum bazı acılan konular gercekte cok sıkıcı ve itici güzel konular acıldıgı zamanda kendini geliştirmek yereni bol bol verimsiz eleştiriler yapıyolar ben her zaman demişimdir dünyada her meslek sahibi işini iyi biliri ayrıntısına kadar türkiye cifcisi bildigi traktör 2 ceşit gübre 2 ceşitde ürün bilir yaşamı onunla başlar onunla biter kendi ailem cevrem tanıdıklarım herkezde aynıdır bu durum
evet baya kan kaybıo oldu ama site büyük ve kopamıyor bu tarz zorunlar zamanla aşılmalı sende paylaşımlarını yap be abi senden ben çok şey öğreniyodum ...

mustafagursacli link=topic=56947.msg611451#msg611451 date=1341212353' Alıntı:
evet baya kan kaybıo oldu ama site büyük ve kopamıyor bu tarz zorunlar zamanla aşılmalı sende paylaşımlarını yap be abi senden ben çok şey öğreniyodum ...
bi ziyaret yapacaksın yerinde görsel olarak göreceksin mustafa ziyaretin yazın olması gerekir 2013 de konya acık hava tarla fuarı olcak haziran ayında bütün tohumlar bitkiler makina ekipman hepsi olcak cok büyük rakamlardan bahsediliyor inş faliyete gecerde türkiye 5 yıl icinde dünya fuar lideri konumuna gelcek

şerefli1 link=topic=56947.msg611437#msg611437 date=1341188399' Alıntı:
bidahada bu foruma kesinlikle konu filan açmayacağım burada bir kaç sevdiğim arkadaşlar var sadece onlar ile özel mesajla filan konuşursam yeterlidir konu açmayada yorum yazmayada son artık....
muzaffer sorunun ne olduğunu bilmiyorum.ama forumun genel amacı paylaşım.sende elinden geldikçe bir şeyler paylaşıyorsun.bunlara olumsuz,bilinçsiz yorum illaki yapılacak.bunları önemsemeyeceksin.çnükü paylaştığın bir konuda biri bigli sahibi olsa ve sana 1 kere Allah razı olsun dese yeter.bence bilinçsiz yorum yapanlara karşı sen bırakıp gidersen mağlubiyeti kabul etmiş ve ortamı o kişilere bağışlamış olursun.

mustafagursacli link=topic=56947.msg611451#msg611451 date=1341212353' Alıntı:
en basiti mustafa sana kaç kez Allah razı olsun demiştir.

arkadaşım forumun 40küsür bin üyesi olmuş bunların içinden yıldızının almadıkları da çıkacak mutlaka ,sen bunlara kafayı takarsan başa çıkmaz, atalarımızın çok sevdiğim bir sözü var ' ' it ürür kervan yürür ' '

Bu sitede çok değerli arkadaşların olduğunu hepimiz pekala biliyoruz, paylaşımlarıda olumluve faydalı kesinlikle faydalanıyoruz, ben fazla paylaşım yapamasamda bildiğim bir konuda kıyısından köşesinden tutmaya şalışıyorum, ama sizlerde birkaç kişiye kızıp giderseniz pek buranın tadı kalmaz.

oldumu şimdi muzaffer bey kardeşim..ben kendi payıma yazayım acmış olduğunuz konularda yapmış oldugunuz yorumlrda boş deyil o yüzden sitede sizin gibi değerli insanların olması güzel bi durum..sizi kim inçitti sinirlendirdiyse boş verin..herkesin bilgisi kendine..

bırak onu bunu senin yerine onun susması lazm. boşver. ben bile soğudum. bundan sonra zaten ara sıra giriyom. böyleleri mutlaka çıkıyor. s.et..
bu arada o konuyu sıfırdan başlat bence :)

gokhanozkan link=topic=56947.msg611459#msg611459 date=1341214122' Alıntı:
muzaffer sorunun ne olduğunu bilmiyorum.ama forumun genel amacı paylaşım.sende elinden geldikçe bir şeyler paylaşıyorsun.bunlara olumsuz,bilinçsiz yorum illaki yapılacak.bunları önemsemeyeceksin.çnükü paylaştığın bir konuda biri bigli sahibi olsa ve sana 1 kere Allah razı olsun dese yeter.bence bilinçsiz yorum yapanlara karşı sen bırakıp gidersen mağlubiyeti kabul etmiş ve ortamı o kişilere bağışlamış olursun.
en basiti mustafa sana kaç kez Allah razı olsun demiştir.
:(

şerefli1 link=topic=56947.msg611437#msg611437 date=1341188399' Alıntı:
Kardeş ne olduki kırgın bir şekilde yorum yapıyorsun hepimiz birçok konu açıyoruz olumlu yada olumsuz yorum yapanlarda var ben yazmıyorum ne demek insan doğru bildiği yoldan cayarmı konuda açmalısın doğru bildiğin düşünceler içinde mücadele etmelisin