yeni arion

Ynt: yeni arion

fentd mentd hikaye ya gözümde en iyi traktör claas tasarımıyla teknolojisiyle her$eyiyle beğeniyorum bu traktörü .. umarım enka servis ağını geli$tirir bizde birgün claas sahibi oluruz ..

Ali SARAÇ link=topic=56965.msg624114#msg624114 date=1345913068' Alıntı:
fentd mentd hikaye ya gözümde en iyi traktör claas tasarımıyla teknolojisiyle her$eyiyle beğeniyorum bu traktörü .. umarım enka servis ağını geli$tirir bizde birgün claas sahibi oluruz ..
enkada koç gibi becerebilse bu işi new hollandların satışı yarıya iner claas patlama yapar

tahir link=topic=56965.msg624118#msg624118 date=1345913698' Alıntı:
insan gaza gelyo yav bunları izleyince
müzik görüntü falan tam uyumlu olmuş claas işi biliyor çoğu markanın böyle tanıtımı yok
Ali SARAÇ link=topic=56965.msg624121#msg624121 date=1345914987' Alıntı:
katılıyorum sana .. gerçekten harika traktör .. ama i$te satı$ stratejileri ve servis ağı sıkıntısı var
o konuda milletimizdede çok hata var mesela bizim ilçe kangal nh ve mf bayii servisi var claasta şarkışlada var arası 140km civarı heralde adam hala claasa sıcak bakmıyo gidiyo nh alıyo mf alıyo servis traktörde çokmu önemli sanki her hafta şanzıman dağıtıyo sanki burdaki mf serviside vasat 60 yaşına geldi adam yetişemiyo artık bizim 3105in sıkıntılarını arada nh servisi hallediyo.. ufak tefek şeyler zaten her usta dilinden anlar bizde mf servisini hiç kullanmadığımız halde hiç sıkıntıya düşmüyoruz.... bazılarına zaten ayağının dibinede getirsen yok ben NHden MFden başkasını kapıma sokmam, 'onlarda motormu sanki' 'ne gereği var' böyle düşüncelerden kurtulamıyoruz ve gelişemiyoruz ondan sonra gidiyo 5455 mf alıyo dönüme 2.5 litreyle perişan oluyo yani demek istediğim bu devirde marka fanatikliği yapılmaz araştıracaksın hangisi daha üstünse onu alacaksın buda bütün cahillere ders olsun der gibi alacaksın gerektiğinde

çiftçi58 link=topic=56965.msg624123#msg624123 date=1345915802' Alıntı:
müzik görüntü falan tam uyumlu olmuş claas işi biliyor çoğu markanın böyle tanıtımı yoko konuda milletimizdede çok hata var mesela bizim ilçe kangal nh ve mf bayii servisi var claasta şarkışlada var arası 140km civarı heralde adam hala claasa sıcak bakmıyo gidiyo nh alıyo mf alıyo servis traktörde çokmu önemli sanki her hafta şanzıman dağıtıyo sanki burdaki mf serviside vasat 60 yaşına geldi adam yetişemiyo artık bizim 3105in sıkıntılarını arada nh servisi hallediyo.. ufak tefek şeyler zaten her usta dilinden anlar bizde mf servisini hiç kullanmadığımız halde hiç sıkıntıya düşmüyoruz.... bazılarına zaten ayağının dibinede getirsen yok ben NHden MFden başkasını kapıma sokmam, 'onlarda motormu sanki' 'ne gereği var' böyle düşüncelerden kurtulamıyoruz ve gelişemiyoruz ondan sonra gidiyo 5455 mf alıyo dönüme 2.5 litreyle perişan oluyo yani demek istediğim bu devirde marka fanatikliği yapılmaz araştıracaksın hangisi daha üstünse onu alacaksın buda bütün cahillere ders olsun der gibi alacaksın gerektiğinde
ama $uda var mf ile nhnin neredeyse tüm parçaları benzinliklerde bile var farından filtresine kadar .. claasın parcasını arada bul