Hayırlı günler,

Şirketimiz; Alman Cleanfix Firmasının ürettiği geri üflemeli fan’ların Yetkili Acentesidir.

CLEANFIX genellikle kirli ve tozlu alanlarda çalışan bütün ticari araçlar için fan üretimi yapmaktadır. Dolayısı ile CLEANFIX üfleme yönü değişen fan, genellikle traktörler, telehandler ve hasat gibi tarım makinelerinde, ayrıca yükleyici, kazıcı ve ekskavatör gibi inşaat makinelerinde, özel makinelerde, hayvan yemi tesislerinde ve buldozerlerde kullanılmaktadır.

Ek olarak bu fanlar her türlü artığı, ot, mısır artıklarını, yaprakları, tahta parçalarını, talaşı, toprağı, kumu ve kireci üfleyebildiği için, çalışma esnasında radyatör ve ön panelin temizlenmesi gereken bütün tarım, iş ve orman makinelerin de kullanılabilmektedir.

Soğutma ve temizlik işlevleri için geri üfleme fonksiyonunun yanı sıra, bu fan serisi makinenin soğuma ihtiyacına göre kendi ekseninde dönen kanatlarını değişik açılarda ayarlayabilir. Cleanfix fan bütün bunları makinenin elektronik sisteminin müdahalesi olmadan gerçekleştirmektedir.

Hararetin derecesine göre kanatlar dar veya geniş açılarda yakıt tasarrufu sağlayabilir ve fanın gücünü %60 artırabilir. Soğutma işleminin sona ermesinden sonra ise kanat açılarını hava sürtünmesine asgari açıya getirerek, güç dolayısıyla yakıt tasarrufu sağlar.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa Birliği ülkeleri, Arjantin ve Brezilya ' dan sonra Ülkemiz Pazarına yeni giren ve aranan ürünümüz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

Saygılarımızla,S. Kahraman CANTOSUN (Eğitmen) Hikmet BÜKER (Ziraat Yük.Müh.-Makine)

NEDEN MAKİNA
Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Paris Cad. 11/4 Kavaklıdere,
06540 Çankaya ANKARA
Tel : 312 - 419 1956
Faks : 312 – 419 1958
e-posta: info@nedenmakina.com
Web : www.nedenmakina.com (Yapım aşamasında)

CLEANFIX Yetkili Bayi