BİLDİĞİNİZ MÜZİK İNDİRME PROGRAMI VARMI ARKADAŞLAR

Ynt: BİLDİĞİNİZ MÜZİK İNDİRME PROGRAMI VARMI ARKADAŞLAR

abi ben real player video indirme programı ile youtubeden veya farklı bir siteden mp4 şeklinde indirip mp4 ' ü mp 3 ' e çevirme programı ile çevirip mp3 haline getiriyorum. bence sende istediğin şarkıyı indirebilirsin böylece...

dediğin müziği youtubeden bul sonra flv2mp3.comdan çevir ve ordan indir kalite değişimi yok on numara olur hemde free çevirme için youtubedeki adresi siteye yapıştırcan

http://www.tamindir.com/vdownloader/ Abi Burada vdownlodader Adlı Müzik İndirme Proğramı Var..

1 İle Gösterdiğim Yere İndirmek İstediğin Şarkıyı Yazıyorsun..
2 İle Gösterdiğim Yerde 4 Tane Kategori Var.. Hangi Siteden İndirmek İstediğini Belirliyorsun..
3 İle Gösterdiğim Yer İse Şarkıyı Hangi Biçimde İndirmek İstediğini belirler.. En Baştaki İndirme Seçeneği mp4.. 3.İndirme Seçeneği İse Mp3.. Diğer İkisini Bilmiyorum :D

Ayrıca İndirilenen Şarkının Veya Videonun % Kaç OLduğunu Aktiviteden Bakabilirsin Ve Şarkının UrL ' sini Aktivite Bölümüneki Arama Yerine Yapıştırırsan Direkt Şarkıyı BulabiLrisn...

Bizim Proğram BöyLe... Az Önce Vemiş OLduğum Linkteki Biraz Farkı Olabilir... ;) Onuda Kendin Çözersin.... :) ;)

ben realplayer downloader ı kurdum internetteki videoların üzerinde download yazısı çıkıyo oradan indiriyorum mp3 e çevirmek için format factory
programını kullanıyorum uzun bi işe benzesede dier programlardan daha iyi çünkü onlar çoğu müziği bulamıyolar

mp3 torpedo programını kullanıyorum. Limewire ü üreten firmanın programı kullanım olarak aynı program sadece adı değişik ve hatalar düzeltilmiş.Kullanmanızı öneririm.Ses,video,program,resim her türlü indirme işlemmi yapabilirsiniz.