Yeni CVT 6200

Ynt: Yeni CVT 6200

kabin çok ferah , görüş açısı iyi, ergonomik kullanmaya müsait bir traktör ... çok beyendim.... türkiyeye gelmesini isterim....güzel paylaşım...

move]

absevuj link=topic=6413.msg69351#msg69351 date=1219864372' Alıntı:
Resimin Linkini [color=yellow]tebrikler güzel çalışma ama steyr türkiye ye hangi firma getiriyo bilen var mı[img]Resimin Linkini [/color][move]bozo[/move]
[/QUOTE]belki girişimde bulunanlar vadır ama şuan için steyr i getiren bir firma yok. Bunun yerine benzer özellikler taşıyan Case ye bakabilirsin

alipasalierkan link=topic=6413.msg67778#msg67778 date=1219351883' Alıntı:
Arkadaşlar bu traktör aynı zamanda CASE ' nin Puma serisinin CVT modeli oluyor. Yani yeni cvt şanzımanlı Puma serisi ülkemize gelince bu traktöre benzeyecek....

Erkan bu modeller 2009da piyasaya sürülcekti demi...

NsL link=topic=6413.msg74427#msg74427 date=1221075601' Alıntı:
belki girişimde bulunanlar vadır ama şuan için steyr i getiren bir firma yok. Bunun yerine benzer özellikler taşıyan Case ye bakabilirsin

Merak etmeyin arkadaşlar yakında onuda Trakmak Türkiye ye getirir... nede olsa Trakmak CNH ile çalışıyor...

CNH ' ın üyeleri Tarım Alanında: Case-İH, New Holland ve Steyr...
CNH ' diğer üyeleri (İş Makinası Alanında) : Case, New Holland ve Kobelco...

daha önceden New Holland ile Steyrin bir bbağı olmadığı söyleniyordu fakat tarım sektöründe bu 3 firma DOĞRUDAN ortak üretim aynı çatı altında birleşiyorlar...
Aralarında Fark var ? -Ewet var...

Benim bildiğim steyr ile başak arasında yapılan anlaşma ve cnh ta sanırım böyle istiyor uzun yıllar daha bu tür orjinal steyr ler Türkiye mize gelmiyecek,Erkunt bunu biliyordu fırsat olarak değerlendirdi deniyor...Tabi bunlar duyum neticeyi merak ediyorum.