Kudret 100 Kültüvatör Çekiminde

Ynt: Kudret 100 Kültüvatör Çekiminde

gokhanozkan link=topic=57092.msg612871#msg612871 date=1341565913' Alıntı:
güzel resimler.video çekseydin daha güzel olurdu.bu arada önlerde çamurluk gelmedimi sizmi söktünüz :S
sağol video çekecek kimse olmadığından foto çekmek zorunda kaldım. çamurlukları biz söktük çünkü özellikle herg ederken tekeri göremeyince rahat edemiyorsun diğer phantom ve goldun da çamurlukları sökük olduğundan göz alışkanlığı söküyoruz

güzel paylaşım maşallah içerideki hidrolik kontrollerinin kullanımı kolaymı biraz aşşada ve geride idi . arkadaki demir iyiymiş bizim burda tapan derler biz ilk çapayı tırmıksız çekeriz . ot geliyor yavaş yavaş ..

hepinize yorumlardan dolayı teşekkür ederim yakıtı tam bir ölçüm yapamıyorum hem mazotu benzinlikten almadığımdan dolayı hem de tarlalar tam ölçülü değiller. kültüvator 3,5 metreye yakın bir uzunlukta phantom bunu çekerken biraz zorlanıyor ama kudrete rahat geliyor tapanı bayağı ağır römork şasesinden yapılma güzel düzlüyor.hidrolik kontrollerinin yeri bana da fuarlarda falan uygun değilmiş gibi geliyordu ama çok rahat yeri ve kullanımı heleki eski kollu sistemle epeyce bir rahatlık farkı var

phantomerkunt link=topic=57092.msg612979#msg612979 date=1341603369' Alıntı:
hepinize yorumlardan dolayı teşekkür ederim yakıtı tam bir ölçüm yapamıyorum hem mazotu benzinlikten almadığımdan dolayı hem de tarlalar tam ölçülü değiller. kültüvator 3,5 metreye yakın bir uzunlukta phantom bunu çekerken biraz zorlanıyor ama kudrete rahat geliyor tapanı bayağı ağır römork şasesinden yapılma güzel düzlüyor.hidrolik kontrollerinin yeri bana da fuarlarda falan uygun değilmiş gibi geliyordu ama çok rahat yeri ve kullanımı heleki eski kollu sistemle epeyce bir rahatlık farkı var

kolay gelsin. kultivtörde dikkatimi çeken nokta tekerlerin arkasına denk gelen ayaklara 4 tane yay takılmış. tekerler yeri sıkıştırdığı için ayaktaki yayın kuvveti arttırılmış. güzel bir yöntem.

anayurtlu 3105d link=topic=57092.msg613570#msg613570 date=1341869259' Alıntı:
güzel paylaşım kardeş 3085le arasındaki performans farkları neler??
3085 bunu 1. viteslen ancak çekebiliyordu bu 2-2.5 ile rahat çekiyor 3085 bu tarladan 1 depo ile çıkamazdı bu bitirdi ve çıktı kültüvator bayağı büyük ve ağır 3085 in hidroliklerde de sıkıntı veriyor istediğin gibi kaldırmıyordu. ozaman 3085 e yaptırdığımızda pişman olmuşuk çekmiyor diye ama kudret yetişti