bu başarı trakkulubundür......

arkadaşlar ben ve bir çok arkadaş kubotayı bu sitede gördü ve tanıdı ve kullnıcısı oldu markadan menuniyetimizin sadece bizlerle sınırlı kalmaması için hiç bir menfaimiz olmadan tanıtmaya çalıştık sesimizi bereket tv de duydu kubota ile ilgili bilgi ve deneyimlerimi aldılar hayırlısı olması temennisiyle

bu konu vasıtasıyla öncelikle başkan Mustafa beye , Doğancan a,Okay Kangal abiye Mustafa Bartu abiye Yavuz abiye Yahya abiye Kemal YILAN abiye ve Rasim KANTAŞ abilerime bana referans oldukları için teşekkür ederim ...

ayrıca trakkuluptende bereket tv ye bahsettim ilerde daha güzel şeyler olacak süpriz olacağı için ayrıntılara girmeyeceğim
çekimi yapan bereket tv ekibine , Malik beye Kubota Satış bölge müdürü Burak KIRAL beye ve kubta gen müd yrd. Galip ÖZTÜRK beye teşekkürler

ii seyirler

Ynt: bu başarı trakkulubundür......

tümosan 8095 link=topic=57101.msg612989#msg612989 date=1341605533' Alıntı:
hadi hayırlısı bakalım mustafa bey kardeşim..bereket tvde ne zaman gösterilcek cekilen program haberimiz olsunda..eşe dosda seyretmesi için tavsiye edelim bizim arkadaş tvde cıkacak kubotasuyla diye..
montaj felan olacak abi yayınlanacağı zaman haber ederim muhtemeln kısa olur ama çekim uzun sürdü çünkü bazı yerlerdede gösterilecek

Ynt: bu başarı trakkulubundür......

şaban.muhtar link=topic=57101.msg613004#msg613004 date=1341608222' Alıntı:
emeğine sağlık mustafa birgün benide kubotacı yapacaksın biliyorum. neyse hayırlısı çok çok tşklr
inşallah muhtarım elbet bir vakti zamanı vardır sen kaliteden anlarsın saat gibi 6445 inden belli
qarizmatiqa link=topic=57101.msg613003#msg613003 date=1341608078' Alıntı:
emeklerinize sağlık, videoyu dört gözle beklıyorum
çok video çektik hem tv kanalı hem biz yakında yayınlayacağım