nalet olsun turkcell'e

turkcell dün yapılandırma ayarları gönderip lütfen kaydedin diye bir mesaj geldi,bende mesajı kaydettim akabinde telefonun internet ayarlarını değiştirip varsayılan ayarı wifi iken turkcell yapıp gprs den bağlanmaya çalışırken fark ettim, kapatana kadar 200 kb. lık kurulan bağlantıya da 5.9 tl turkcell fatura etmiş dalga geçer gibi birde mesaj gönderen turkcelli kınıyorum.dikkat edin sizde bu tuzaga düşmeyin bu ayarları mansus gönderiyorlar milletten ne koparırsak kardır hesabı

Ynt: nalet olsun turkcell'e

bende 3 senedir vodefone kullanıyorm turcellden hertürlü iyi.
burda en iyi vodefon çekiyor . turkcell köyde çok zor çekiyor avea hiç çekmiyo :D
avea kampanyaları iyi gibi ama o da burda çekmediğinden vodefoneya devam.
ama kısaca topunun a.q :D ttnet e zaten her gün sövüyom. :D aylık 70tl para ödüyoz ttnete şyt-*-sa kız-*sw uyrra*-*-

tt6054c link=topic=57102.msg613043#msg613043 date=1341651656' Alıntı:
aynı mesaj banada geldi bende kaydettim paramı gitti şimdi
benim tlf nokia 5800 internetten güncellemelere falan bakıyor arasıra tabi varsayılan bağlantı turkcell olunca direk açıp bağlanıyor önceden wifi ye ayarlıydı wifi olduğu zaman yapıyordu o işi

Avea çekiyosa şaşmam,Daimi müşteri olunca her kayıt yılı şerefine 1 günlük konuşmayı hediye ediyor,öğrenci ve gençler için güzel kampanyaları var.Ben tarife içi her ay 1000 dk hediye alıyorum.Başka kampanya var her töne 10dk sı 50 kr......İnternet için ise ttnet kullanmıyorum.Doping internet diye araştırın bi,ttnet ADSL veriyorsa doping ADSL+2 veriyo.ttnet 8mbt e kadar hız veriyo,doping 10mbt ' e kadar veriyor ve ben 10mbt i gördüm modemimde.

daha yeni aveaya geçtim. 10 senedir türkcell belimizi büktü. 19 liraya 1 ay boyunca 500 dakika her yöne konuşma, 1000 sms, 1gb de internet var. daha ne olsun :) iyiki de geçmiim aveaya

biz alışmışız kazıklanmaya artık kültür olmuş bizde.
telekom kazıklar ses yok....
türkcell-vodafon-avea kazıklar ses yok..
tüpraş kazıklar ses yok...
banklar kazıklar ses yok...
iş veren kazıklar ses yok...
tüccar kazıklar ses yok...
elektirik çarpar ses yok...
gaz yakar ses yok ....
yollar bozuk ses yok..
üreten aglar ses yok...,
tükenden her gün aglar ses yok...
gesini sizler yazın.............................