Kubota Traktörlerinin M108S ve M130X Trakya da Kubota Kullanıcılarıyla Buluşması

03.07.2012 Tarihinde Trakya bölgemizde Bütün Kubota kullanıcılarının davetli olduğu Japon Genel Müdürü Nuji Nişiyama ' nın da katıldığı ve aynı zamanda Kubota kullanıcısı olan arkadaşlarımıza Teşekür ve Plaket verildiği bir gece Organizasyonu yaptık.Burada Kubota nın 100 hp üzeri iki yeni modelini Çiftçi arkadaşlarımızın görme ve deneme fırsatı oldu.Resimde 06.07.2012 tarihli Sabah gazetesinin Marmara ekinde de yer aldı.Aynı zamanda bundan sonra Rumeli Tv de de hem bu gecemiz hemde reklamlarımız yayınlanmaya başlıyacaktır.Herkeze hayırlı olması dileğiyle

Uploaded with ImageShack.us

Ynt: Kubota Traktörlerinin M108S ve M130X Trakya da Kubota Kullanıcılarıyla Buluşması

ben bu organizasyona davetliydim ama tam o akşam biçim yaptığımdan gidemedim, yerime babamı gönderebildim.
Kubota ailesinin bana vermiş olduğu plaketten dolayı buradan teşekkür ediyorum ve ayrıca çok güzel bir tanıntım yaptıklarından dolayı
emeği geçen tüm Kubota ailesini tebrik ederim...

Ynt: Kubota Traktörlerinin M108S ve M130X Trakya da Kubota Kullanıcılarıyla Buluşması

bartu link=topic=57128.msg617302#msg617302 date=1343430249' Alıntı:
ben bu organizasyona davetliydim ama tam o akşam biçim yaptığımdan gidemedim, yerime babamı gönderebildim.
Kubota ailesinin bana vermiş olduğu plaketten dolayı buradan teşekkür ediyorum ve ayrıca çok güzel bir tanıntım yaptıklarından dolayı
emeği geçen tüm Kubota ailesini tebrik ederim...
Biz teşekür ederiz abi.Uzun zamandır planlanan bir organizasyondu Lüleburgaz fuarında yapılması planlanıyordu ama yeni seriler gelince Şubemizde olması daha iyi oldu.Sizin gibi Kubota kullanıcısı olan abilerimizinde bulunmasıyla çok daha güzel oldu.Her ne kadar Babanız gelmiş olsada asıl kubotayı görür görmez alıp getiren bildiğim kadarıyla almanıza vesile olan Babanızdı plaket hem babaya hem size verilmiş olmuş :)

Ali Kahraman link=topic=57128.msg739912#msg739912 date=1367822717' Alıntı:
Merak ettiğim bir konu var. Neden traktörlerin camlarına brüt güçleri yazılıyor?
Net güç neyse o değil midir doğru olan?
kubota bg güçleri üzerlerinde yazandan 1-2-3 bg de fazla misal m8540 86,7 bg ... ama yazan 90 bg brüt güç satış felsefesi