Satılık TD65

Ynt: Satılık TD65

kabın sonradan takma, pedallar askı değil bu modellerın turbosu da yok diye biliyorum... yıne de çiftçeker traktördür 285s lerın tek çekerlerı 30000 den fazlaya alıcı buluyorsa bu traktör 35 bıne alınır

Ynt: Satılık TD65

motor galeriye girince yeni gibi olmuş mazotla güzelce silmişler arka lastikleri yenilemişler :D

faka t benim fikrim traktörün saati ve yaklaşık 8 yıllık olması ve ülkemizde 8-10yıllık dt traktör lerin hangi marka ya ait olursa olsun 2. ele düştügünde aşırı fiat kaybı oldugu ve tek çeker aynı model traktörlerle yakın fiatlarda satıldıgı gibi sebeplerden dolayı yani dezavantajı çok oldugu için bu fiat biraz fazla
2000-2002 model civarı 80beygir civarında dt olan tümosanlar 30binlerde satılırken 2. el traktör alırke 8 yıllık td64 dtye bukadar vermek mantıksız
traktörün turbosuz olması veya askı pedal olmamasıda dezavantaj gibi gözüksede aslında öyle çokta önemli degil 2004 modelde askı pedal veya turbo olmasını beklemiyorum :D
ayrıca bu traktörün rektefesi yapılmışmı sonuçta 8 yıl olmuş üretileli eger yapılmamışsa bir iki yıl sonra alan kişi yaptırır ki buda 5binlira civarı paranın daha gitmesi demek belkide daha fazla
birde kabin sonradan takılmış gibi acaba ısı ve ses yalıtımı nasıl malum sonradan takılan kabinlerde bu konuda çok sıkıntı oluyor
çekişi beygir gücüne göre iyi bir traktör fakat
yakıt konusuna gelince bence biraz fazla yakıyor
hidrolik konusunda sorun yaşamazsın kaldırma kapasitesi falan güzel 3ton tabi hidrolikleri son 3-4 yılda üretilen td65d dt ler le aynıysa

benim fikrim okadar para vermişken yüksek model bir tdye bakman yönünde yada oparadan daha az para vererek diger modellerin daha güçlüsünü alman yönünde ama tabi tercih senin dostum