ARION TÜRKİYE'DE

Arkadaşlar beklenen traktör CLAAS ARION Türkiye'ye geldi..Lüleburgaz Tarımtech fuarında meraklılarıyla buluşuyor....Şuan Arıon 510 ve 520 Cis modelleri geldi ilerleyen zamanlarda daha büyükleri gelecek...Arıon'lar gelir gelmez satılmış...Fuara ayrıca orjinal kabinli 85 hp'lik Celtis 436'da geldi ve oda satıldı..Arıon'u inceledim mükemmel bir traktör..Sizlerinde görmesini istedim...

Tıer 3 Standartlarında Common Rail Jd Motor...

CLAAS Cıs Sistemi

Yaylı Kabini

Hidrolik indirip kaldırma ve kuyruk mili çalıştırma durdurma düğmeleri..

Orjinal kabinli Celtis 436...

Ynt: ARION TÜRKİYE'DE

atilla link=topic=6422.msg67743#msg67743 date=1219343152' Alıntı:
güzel paylaşım..traktörde sanırım claas ın en iyi segmentine aday.....

Bence çok güzel fakat sanırım ilerleyen zamanlarda kademesiz şanzımana sahip olacak o zaman en iyi segmenti olur.Şuan benim için Xerıon...Zaten kademesiz şanzıman olduğu zaman bizde düşüncez bi tane..

-silivrilimeriç- link=topic=6422.msg67745#msg67745 date=1219343243' Alıntı:
Bence çok güzel fakat sanırım ilerleyen zamanlarda kademesiz şanzımana sahip olacak o zaman en iyi segmenti olur.Şuan benim için Xerıon...Zaten kademesiz şanzıman olduğu zaman bizde düşüncez bi tane..
xerion çok amaçlı bir traktör..standart traktörlerde demek istedim...

alipasalierkan link=topic=6422.msg67776#msg67776 date=1219351198' Alıntı:
Süper resimler Meriç. Bende biri gitse fuarada ARION ' lar geldi diye haber verse diye bekliyordum. ARION ' lar gelmeseydi fuara gitmicektim. Şuan nasıl etsemde gitsem diye düşünüyorum...:D

Kesinlikle gitmelisin..Gerçi CLAAS Park ' a gelince daha yakından incelersin.. ;D

xq288 link=topic=6422.msg67794#msg67794 date=1219354739' Alıntı:
çok güzel bişey bunlar yaw...acayip canım istiyo JD yi satıp bundan almak..

Valla süper bi traktör gidip incelemeni isteirm...