HAŞMET 110&ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZ VEDE RÖMORK TAKMAK İÇİN ÖN PTO(HANAYLI MAKİNA)

Ynt: HAŞMET 110&ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZ VEDE RÖMORK TAKMAK İÇİN ÖN PTO(HANAYLI MAKİNA)

güzel paylaşım bilader ön pto deyince kuyrukmili filan zannedip baya heycanlanmıştım :) buda baya faydalı olmuşş..

Ynt: HAŞMET 110&ÇELMAK SIRA BAĞIMSIZ VEDE RÖMORK TAKMAK İÇİN ÖN PTO(HANAYLI MAKİNA)

Ne işe yarayacak bu?
Taktığınız romorkların oku çok mu ağır?
Kaldıramıyormusunuz? Birde o kancadan sıplayıp çıkmayacak mı?

Güzel paylaşım. Bende PTO yazınca kuyruk mili sandım. Ama o gene kanca sistemiymiş. Yalnız bende çözemedim. Ne faydası olacak. Birde arkadaşların dediği gibi ok çıkmayacak mı? Bu arada Cihan abi rakip firmalar çoğalıyor. Seni anca bu saatten sonra Jaguar keser. Maxima falan ufak kalır...:D

Silajı biçerken ilkin bir yol açılması gerek. Bu kanca ile iki tekerli veyahut 4 tekerli römorkun arışına takılıp geri geri giderek yol-çizi açacak. Daha sonrada yana takıp düz gidecektir herhal :D

anayurtlu 3105d link=topic=57170.msg613738#msg613738 date=1341948079' Alıntı:
güzel paylaşım bilader ön pto deyince kuyrukmili filan zannedip baya heycanlanmıştım :) buda baya faydalı olmuşş..
alipasalierkan link=topic=57170.msg613750#msg613750 date=1341952414' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bende PTO yazınca kuyruk mili sandım. Ama o gene kanca sistemiymiş. Yalnız bende çözemedim. Ne faydası olacak. Birde arkadaşların dediği gibi ok çıkmayacak mı? Bu arada Cihan abi rakip firmalar çoğalıyor. Seni anca bu saatten sonra Jaguar keser. Maxima falan ufak kalır...:D

aynen aynen PTO benı de çok heyecanlandırdı :D

cihan abi böyle şeyler hep sizden çıkıyor :D orjinal olmuş kullandığınız römorklar genelde tek dingil diye biliyorum arışı kaldırmak için iyi yöntem aslında sıksanız önden pto da yaparsınız siz , bizim enterde ona benzer birşey var ön grank kasnağından hareket alan hidrolik pompası takılı öne niye pto yapılmasın ki ?

güzel olmuş tamam da biz burda geri geri biçimi traktörün römorkunu silaj yapan motorun önüne geri şekilde bağlarız öyle daha iyi büyük yerde bu sıkıntılı olur adam önüne römorku taksa tarlanın etrafını açmadan römork dolacak çok yer var bizim eee römork doldu birde bunu işi gücü bırakıp ön öne çıkarması var bilmiyorum gerçi ama yine de bir çok yönden de iyi olmuş