arkadaşlar benim kardeşim memur olarak yozgat bozok üniversitesine atandı

Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum yarin yozgata gidecem kendisi 22 yaşinda bekar memur olarak atandi, evmi tutayim yoksa misafirhanemi sizlerden yardim bekliyorum

Ynt: arkadaşlar benim kardeşim memur olarak yozgat bozok üniversitesine atandı

kobra47 link=topic=57193.msg613878#msg613878 date=1342019975' Alıntı:
Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum yarin yozgata gidecem kendisi 22 yaşinda bekar memur olarak atandi, evmi tutayim yoksa misafirhanemi sizlerden yardim bekliyorum
Ev tut abi,keyfine baksın ;)

kobra47 link=topic=57193.msg613902#msg613902 date=1342027742' Alıntı:
Sağ olun yarin kaydını yapıp ondan sonra eve bakariz inşallah
musa bey amca oğlum orda öğretmen ama şuan tatilde az önce konuştum söylediğine göre gürcistandaymış.ileriki zamanda yine irtibat kurarız burdan tanışırlar kardeşinizle.hem yozgat güzel memleket merak etmen insanıda cana yakın baba insanlar..

kardeş ben bu hatfa sonundan itibaren 1 hafta köyde olacağım buğday hasatı sebebi ile yozgat a gidemem ama dilerseniz merkezde olan arkadaşlarla irtibata geçer kardeşin için yardımcı olmaya çalışırız eğer ev tutmaya düşüyorsa elimizden geldiğince yardımcı olamaya çalışırız

Hayırlı olsun.. Merkezimize hoş geldi . Ev tutması, daha iyi misafirhane 3-4 gunluk için kalınır fakat; uzun süreli kalmak için tavsiye etmem.. Yozgat öğrenci şehri zaten kolaylıkla üstesinden gelicektir..