PART1 CLAAS MEDION 340, TÜMOSAN 85.80 & NEWHOLLAND TD75D ARPA HASATINDA 2012...!

PART1 CLAAS MEDION 340, TÜMOSAN 85.80 & NEWHOLLAND TD75D ARPA HASATINDA 2012...!

PART1 CLAAS MEDION 340, TÜMOSAN 85.80 & NEW HOLLAND TD75D ARPA HASATINDA 2012...!!!

20/06/2012

Arkadaşlar CLAAS Medion 340 ile ilk olarak arpa hasatına 20 Haziran ' da başladık. Dün itibariyle hasat sona erdi. Ayçiçekler olana kadar mola verdik. Bu sene özellikle buğdayda verimler çok güzeldi. Arpa, yulaf ve kanolada da tatminkar verimler elde ettik. Bu fotoğraflarda bir müşterimizin arpa tarlalarını hasat ediyoruz. İleriki günlerde zaman oldukça sizlerle fotoğrafları ve vidyoları ara ara paylaşacağım....;)

alipasalierkan..............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: PART1 CLAAS MEDION 340, TÜMOSAN 85.80 & NEWHOLLAND TD75D ARPA HASATINDA 2012...!

Bereketli olsun abi geçenlerde pazar sabahı otobandan Edirneye giderken Silivri civarında gördüm bir class biçiyodu tam dikkat edemedim ama sizin olma ihtimaliniz var mı ?

Ynt: PART1 CLAAS MEDION 340, TÜMOSAN 85.80 & NEWHOLLAND TD75D ARPA HASATINDA 2012...!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

tavaslı_okan link=topic=57196.msg613910#msg613910 date=1342030417' Alıntı:
bereketli olsun erkan abi verimler nasıldı???
deponun üstüne yazı çok güzel olmuş keşke arka kapağada yazdırsaydın....

Arpalarda orta derecedeydi. 400-500 Kg arası verdi sanırsam. Buğdaylar çok güzeldi. 500 Kg ' dan aşağı biçmedik. 700 Kg ' a kadar çıktık. Ortalama 550-600 Kg civarıydı. Arkaya yazdırdığım için kapağın arkasına gerek duymadım. Zaten bayada tuzlu olacaktı. Yazılar büyük birde çift renk olunca fiyat etkiliyor. Daha başka planlarım var. O zaman belki arka içinde bir tane yaptırırım...;)

Deliorman link=topic=57196.msg613927#msg613927 date=1342036364' Alıntı:
Bereketli olsun abi geçenlerde pazar sabahı otobandan Edirneye giderken Silivri civarında gördüm bir class biçiyodu tam dikkat edemedim ama sizin olma ihtimaliniz var mı ?

Kanola biçerken gördüysen olabilir. Kınalı gişelerine yakınında birkaç parça kanola biçtik. Öğleden sonra akşam üstü falandı. Bizden başka makinada görmüş olabilirsin. Bizim bölgede çok CLAAS var. Biz bile yakından görmedikçe kim kim ayırt edemiyoruz. O yüzden bende zaten bu yazıları yazdırdım. Millet karıştırıyor...:D

Erkan emeğine sağlık, yine döktürmüşsün çok güzel fotoğrafların var. bence trakkulupün yıldızısın :)
bu arada 4 tekerlekli römork çok hoşuma gitti. ben de bizim eski römorkun kasasını yeniliyorum kısmetse 1 - 2 haftada tamam olur :)

abim ' ' sevindi çankırı gördüm sanki ' ' vay be sevindi kendini aşmış resmen yaw adam memnunmu remorlardan babamı kandırailirsem çift ilave 5,5 ton tek dingil remork aldıracam massallah hasatlar başlıyor

Gayet renkli ve güzel bir paylaşım olmuş güzel fotoğraflar erkan abi ellerine sağlık.Sevindinin römorkları sizin orada tutuluyormu kullanan çok mu acaba