Massey 2635 e Taktığımız Kabin resimleri

S6306874.JPG

S6306875.JPG

S6306876.JPG

S6306877.JPG

S6306878.JPG

S6306879.JPG

S6306882.JPG

S6306884.JPG

Ynt: Massey 2635 e Taktığımız Kabin resimleri

güzel paylaşım kabin çok güzel olmuş 2635 e,,
Size birşey sormak istiyorum bu kabinin arka çamurluğuna dışarıya doğru bi ek yapma şansınız yokmu üzerindeki çamurluk yetersiz kalıyor..Eğer yaparsanız mevcut kabinimize alırız..

şekil A da görüldüğü gibi :)
010720121997.jpg

Fendt920VarioTMS.jpg

Anladığım kadarıyla kabininiz mevcut çamurluğu değiştirmek istiyorsunuz traktörünüzün resmini gönderirseniz ona uygun istediğiniz modelde çamurluğu elbette üretebiliriz. detaylı bilgi için huseyin.yilmaz13@gmail adresime e-mail atabilir cep telefonunuzu pm (özel mesaj) olarak bana atarsanız yada e mail adresime gönderirseniz detaylar için yardımcı oluruz. Hayırlı günler.

Ben teşekkür ederim beğendiğiniz için çok emek ve kalite var işin için fiyatınında iyi olması olağan :) inşallah sizlerede böyle kabinler üretme fırsatımız olur allah herkese kısmet etsin :)

Kabin platformlu dediğiniz nasıl oluyor? Standart kabine göre farkı nedir?

Çamurluk üstü yani çamurluksuz standart oluyor çamurlukla birliktede platformlu oluyor

harika kabin olmuş çok yakışmış mf 2600 serisinde bayiler dandik bir dağcılar kabinle satıyorlar onun yerine sizin kabin olsa çok daha güzel olur tebrik ederim başarılı olmuş(her ne kadar taklit de olsa)

Teşekkür ederim sözleriniz için taklit demeyelimde benzer diyelim yoksa bizim kabilerimiz orjinal phantom kabin ürün hammaddesiyle zaten kalitesini belli ediyor