Sigara tiryakisi arkadaşların bir kez daha düşünmelerini istiyoruz...

603519_10150964999384576_1421420783_n.jpg

Bu neymiş deyip iğrenip kapatmayın, bir kez daha düşünün arkadaşlar. Kendi ve çevrenizdekilerin sağlığı için ...

Ynt: Sigara tiryakisi arkadaşların bir kez daha düşünmelerini istiyoruz...

Adamin yada karının kaburgalarını bi hayvan keser gibi kesmişler hic ölüye cesede saygı diye bisey duymamışlar bırakmamışlar bide bize sigara bırakın diyorlar siz önce cesede saygıyı öğrenin yada sıkıyorsa kendi kaburgalarınızı kesin yada bana diyin ben keserim o zaman görürürm sigara içenle içmeyen arasındaki farkları ..... Ciğara bi ölümde olsa ben seni tatmaya raziyim......

Hebun021 link=topic=57275.msg614654#msg614654 date=1342362713' Alıntı:
Adamin yada karının kaburgalarını bi hayvan keser gibi kesmişler hic ölüye cesede saygı diye bisey duymamışlar bırakmamışlar bide bize sigara bırakın diyorlar siz önce cesede saygıyı öğrenin yada sıkıyorsa kendi kaburgalarınızı kesin yada bana diyin ben keserim o zaman görürürm sigara içenle içmeyen arasındaki farkları ..... Ciğara bi ölümde olsa ben seni tatmaya raziyim......
Arkadaşım otopsi diye hayatında bişey duydunmu sen ? veya otopside nelerin yapıldığını biliyomusun ? kalkmış burda ölüye saygı diyosun ! Sen o cigaranı içmeye devam et karışma milletin ölüsüne dirisine ...
Mesaj, diğer arkadaşlara ulaştı sen rahat ol !

şarklılı18 link=topic=57275.msg614668#msg614668 date=1342373336' Alıntı:
Arkadaşım otopsi diye hayatında bişey duydunmu sen ? veya otopside nelerin yapıldığını biliyomusun ? kalkmış burda ölüye saygı diyosun ! Sen o cigaranı içmeye devam et karışma milletin ölüsüne dirisine ...
Mesaj, diğer arkadaşlara ulaştı sen rahat ol !
ölüye karışmam ama canlıya baya bi karışırım ve sonra o canlinin kim olduğunu anlamak icin DNA da yapsan fayda etmez caktınn ...... Arkadaslar görevini yapiyor ve yapacak ya sen bu korkaklıkla ne yapmaya çalışıyorsun ........

Hebun021 link=topic=57275.msg614686#msg614686 date=1342376932' Alıntı:
ölüye karışmam ama canlıya baya bi karışırım ve sonra o canlinin kim olduğunu anlamak icin DNA da yapsan fayda etmez caktınn ...... Arkadaslar görevini yapiyor ve yapacak ya sen bu korkaklıkla ne yapmaya çalışıyorsun ........
Sigara içmek ne zamandan beri neyin görevi olmuş arkadaşım ! Ben Allaha çok şükür sigara içmedim içmiyorumda, bu hiç bişeyin korkaklığı değil.Konuyu başka yerlere çekme,sen var git o çok sevdiğin cigaranı keyifle akciğerlerine çek !

şarklılı18 link=topic=57275.msg614724#msg614724 date=1342381548' Alıntı:
Sigara içmek ne zamandan beri neyin görevi olmuş arkadaşım ! Ben Allaha çok şükür sigara içmedim içmiyorumda, bu hiç bişeyin korkaklığı değil.Konuyu başka yerlere çekme,sen var git o çok sevdiğin cigaranı keyifle akciğerlerine çek !
eyvallah ......

Hebun021 link=topic=57275.msg614686#msg614686 date=1342376932' Alıntı:
şu yazdığını bir kişi anladıysa banada anlatsın.

Ali SARAÇ link=topic=57275.msg614761#msg614761 date=1342387467' Alıntı:
dyoki öyle bi döverimki dnada yapsalar kimse tanıyamaz seni demek istedi anladığım kadarıyla
dna sını etkileyecek şekilde dövecekmiş :( zaten yorumları hep bunun üzerine kurulu,sıkaydın kafasına,vursaydın 2 kere vs... sabahları yürek yiyip sonra bilgisayarında başına oturup klavye kahramanlığı yapanlardan.

Ya bırakın bunu yav İÇ İÇ GEBER o zaman ne pok yersen ye. şyt-*-sa Ayrıca sen çocuğun felan varsa onların hakkınıda yiyiyosun sigara parasıyla.

Arkadaşlar sizde göstermeyin yaw böylelerine sigara bırak diyeceğine dahada içte geber dicen bırak yaw kendisi uğraşmıyo bizmi bıraksın diye uğraşcaz ne halt ederse etsin başlarım onun tavrına yav.

gokhanozkan link=topic=57275.msg614765#msg614765 date=1342388048' Alıntı:
dna sını etkileyecek şekilde dövecekmiş :( zaten yorumları hep bunun üzerine kurulu,sıkaydın kafasına,vursaydın 2 kere vs... sabahları yürek yiyip sonra bilgisayarında başına oturup klavye kahramanlığı yapanlardan.
kisi kendinden bilirmiş sen geceleri köpek sesinden yatamiyorken ben sırtımda neler taşıyordum neler beliki yaran var fazla basmayayım yakarım canını ......