biri t480 ne açıklık getirsin.

arkadaşlar traktörüm yok.1 sene önce satmak zorunda kaldım. ben mf158 veya yuvarlak kovan 165 düşünüyordum ama t 480 de cazip geldi. hiç param yok. biraz hayvan, balya, arpa buğday ve bir iki ceviz ağacı satıp para toplamayı düşünüyorum. tahmini 7000 tl falan cıkarabiliyorum. ikinci el t 480 gördüm sahibindende 2010 model 20000 yazıyor. kredi kullanıp 5 senede vadeli alabilirsem dadından yinmez. sitede araştırma yapıyım dedim. aynı traktörü yerin dibinede sokuyolar göklerede çıkarıyolar. bizim memlekette 165 mf dahil büyük traktör sınıfında sayılır. 180 dönüm kuru tarlayı (dönüm 1000 m2) 135 mfyle işleyen var. atıp tutmadan saygı çerçevesinde t 480 yorumlarınızı bekliyorum...

Ynt: biri t480 ne açıklık getirsin.

gardas allbi 654s enter elindeki para ile borca girmeden ha bu arada enteri övmüyorum sana ama her işini görür ilerdede paran olunca deiştirirsin ben öyle yaptım sahsen 7500 tl param vardı borcsuz adım işimi göryoo suan ama bu sene deiştircem ama temizini al yokluk mororu yani yanlış anlama kimseye işini düşürmez görür enteri verip tt55 veya tt65 almayı düşünüyom maddi sorunları astım üstünden para kazandım kardes deiştircem sonuçta enter kardas cok bişey bekleme ama işini görür

İlk başta da düşünmüş olduğunuz Massey Ferguson un 100 serileri gayet dayanıklıdır.Erişebileceğiniz eli ayağı düzgün 100 serisinden bir ferguson un ihtiyacınıza cevap verebileceğini düşünüyorum. Maddi durumunuza göre ileriki yıllarda değerlendirmenizi tekrar yaparsınız. :)

Kardeş biz aldık t480 4*4 traktör güzel 4 lü pullugu çekiyor 2012 al alıcaksan 2010 t480 hatalı alan bin pişman 2011 bazıları hatalı 2012 ler se tüm hataları düzeltilmiş bi şekilde 2010 model de kuyruk mili vites kitlemesi vede geçerken cayırdaması gibi şeyleer çok oluyor biz nisan gibi aldık işte t480 daha 145 saat te traktör güzel levyeli valf lı çift damper çıkışlı senin işini görür artar bile eskinin derdiyle uğraşıcana yenin borcuyla uğraş aynı hesaba gelir.

benim arkadaşta vardı yakıtı çok iyiymiş ve hızlı gidiyormuş ama çabuk önü kalkıyor ve çekisi iyi diilmiş o yüzden onu sattı üste 16 milyar vererek tt55 aldı bence ben tavsiye etmem

önceki konularda da söylemiştim bizim komşu eline ne geçtiyse motorun önüne koymuş kesin tekerleklerede su doldurmuştur kepçe ile pancar doldurdu ve 6 römork çekti götürdü.komşudan sonra birkaç kişi daha aldı memnunlar fazla tarlası olmayan çiftçi için bence uygun birde biz suyu milli pompalarla çekeriz pompada da çok rahat çalışıyormuş kuyruk milide fena değil yani ama ben kendi gözümle görmedim söylenenler bunlar
3-12' pulluk takıyorlar en güzel özelliğide 4 silindir olması.