nohut tohumu

arkadaşlar nohut tohumu almak isteyenler olursa arayabilirsiniz.ekim için gerekli ilaçlar da verilecek ücretsiz.
ekim ve yetiştirme konusunda yardımcı olunacaktır.isteyenlere.
yemeklik-ticari-leblebilik.

tohumluk için gerekli tüm şartları fazlasıyla taşıyacak şekildedir. şuan hasatımız başaldı.
araynlara bilgi verilir.5444204240

Ynt: nohut tohumu

20 tl dönümü 30-50-80-120 kğ erken ekilenler kırıkkale merkezde 28 dekardan 3 ton üstünde çıkmış ortak ekim.
resim zamanı gelince nasip olursa olur.şuan hacı bektaşta elle yolundu hasat harmanı bekleniyor.ortak degilim % 20 hisem var.
cihanbeyinde %20hissem var 225 dönüm bugün yarın biçilecek biçer ayarı yapılıyor.
ben arpayı bugdayı daha yeni biçtirecegiz.40 dönüm biçtim kırşehirde ortak kendi tarlalarım çarşamba biçilecek.biçer sorun oldu.bu yıl.
arkadanda nohutlara başlaycagım.kendi tarlam.%100 benim olana.
buyıl kütahya-ankara -cihanbeyi-kırşehir-hacıbektaş da ektim hisseli.seneye %50 hisseli çok alan ekmeyi planlıyorum.buradan bir dostumda olcak nasip olursa.

fiyatlar ticari anlamda belli degil.tohum fiyatları devlet 5 tl-4,5 -4,75 tl gibi açıklamış.çeşit lerde fiyatlar farklıdır.
birçok aşmadan geçen tohumlar tabi.

anayurtlu 3105d link=topic=57305.msg614892#msg614892 date=1342463696' Alıntı:
evet arkadaşlar satılık tohum var hastalanmayan ;D isteyene satarım zuha-*-s
yusuf abi Ticaret başka arkadaşlık başka yapcak bişey yok zuha-*-s
volkan daha samimi geldi.onu tercih edecem ben ;D veya wan7ed i tercih edecem.acaba onda nohut tohumu varmı ;D

Uploaded with ImageShack.us

humanist1231 link=topic=57305.msg626633#msg626633 date=1346666456' Alıntı:
Bu sene deneme amaçlı damlama döşedim nohuta ve hiç hastalık giremedi.İnşaallah yarın sürülecek bayağıda umutluyum.Bakalım kısmette ne olacak..
Cinsi nedir tohumunuzun? Bende 2 Dekarlık alanda denedım suladım ama; aşırı değil . Tırpanla, biçtik öyle heybetli büyüdü, daneside güzeldi fakat hasatı diğerlerine göre çook geçikti.

wan7ed link=topic=57305.msg626666#msg626666 date=1346679194' Alıntı:
Cinsi nedir tohumunuzun? Bende 2 Dekarlık alanda denedım suladım ama; aşırı değil . Tırpanla, biçtik öyle heybetli büyüdü, daneside güzeldi fakat hasatı diğerlerine göre çook geçikti.
Sarı kız ,evet hasatı biraz gecikti sayılır ama değdi bence çünkü hiç hastalanmadı.Havalarda sıcak gidince nohut çıldırdı adeta.Bakalım verim ne olacak yarın süreceğim...

yusuf abiden alıcaz artık volkan.ben çok şey öğrendim iç-*-* iç-*-* iç-*-* iç-*-* iç-*-* iç-*-* çalı aşacı gibi nohutumuz oldu oda hastalıklı tohumdu.bidahaki yıla tam teşkiöatız artık

grin-*-s grin-*-s Satılık nohut tohumu bulunur, hastalıksız :D Makınalı hasat ıcn uygun olan Çağatay, Yanmaz, ispanyol istege göre :D Volkan benım müşterileri kapmaa Gökhan Özkan bende :D şety*-* şety*-* şety*-* şety*-*