Çorlu Tarım Fuarı New Holland - Trakmak Standı 2008..!!!

Arkadaşlar bu resimleri Çorlu fuarında çekmiştim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum. Bu yıl Trakmak' ın standında her yıl ki kadar ilgi yoktu. Hatta ben standı gezdiğim zaman kimseler yoktu desek yeridir. Harman' ın standında daha fazla ilgi vardı.

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Çorlu Tarım Fuarı New Holland - Trakmak Standı 2008..!!!

Trakmak ile Harman arasında fiyat farkı var.Geçen senelerde yapılan bir fuarda Harman ' ın traktörleri incelerken yetkilisi ile konuşmuştum.

ağır abi link=topic=6439.msg67977#msg67977 date=1219425848' Alıntı:
class olsaydı kesın erkan kopurmustu :D

Bu traktörde de kol sayısı segmentine göre fazla değil. Piston kollları ve kuyruk mili devir kolları var. Sizinkisi de biraz abartı oluyor. Sankim ananızın karnından kolsuz traktörle doğmuşsunuz...:D Bu traktörde tek fazlalık viteslerin olduğu joystick. Çok gereksiz bişi sadece öyle dikili duruyor. Üzerindeki düğmeler iş yapıyor. Daha kısa ve ergonomik bişi olabilirmiş...

atilla link=topic=6439.msg68015#msg68015 date=1219430480' Alıntı:
40 fendt 400 serisinden başlayan traktörlerin , konsoldaki kol sayısını merak ediyorum...lütfen yardımcı olurmusunuz...
ben pek bı kol mol goremedım gorunen tek sey galaksıye benzer bırbırınden farkılı renklı dugmeler:)

ağır abi link=topic=6439.msg68027#msg68027 date=1219432701' Alıntı:
ben pek bı kol mol goremedım gorunen tek sey galaksıye benzer bırbırınden farkılı renklı dugmeler:)
ozaman kol sayısı adetine, 0 ( sıfır ) yazıcan ağır abi....