yeni aldığım td110 ve $akalak diskli mibzer

Ynt: yeni aldığım td110 ve $akalak diskli mibzer

hala çözüm yok en üst düzeyde tartı$ılıyomu$ konu .. tüm td110larda kollar böyle olunca problem büyük yani .. sanırım hepsini deği$tirecekler .. cünkü gerçekten cok kısa .. alacak olan arkada$lar beklesinler kesinlikle almasınlar td110 ..

Ali SARAÇ link=topic=57336.msg620013#msg620013 date=1344451485' Alıntı:
hala çözüm yok en üst düzeyde tartı$ılıyomu$ konu .. tüm td110larda kollar böyle olunca problem büyük yani .. sanırım hepsini deği$tirecekler .. cünkü gerçekten cok kısa .. alacak olan arkada$lar beklesinler kesinlikle almasınlar td110 ..
Alırken dikkatinizi çekmedi mi?

yok valla çekmedi acıkcası .. hiç hidrolik kollar uzun mu kısa mı diye bakmak aklıma gelmedi .. bugune kadar hic bi traktöründe hidrolik kollarının uzunluguna bakmadım .. ama bundan sonra kulagıma küpe oldu

Ali kardeş cidden sorun büyükmüş bu makinayla hiç bir iş yapılmaz çeki ve gezi haricinde
IMG_0104.jpg

Ali SARAÇ link=topic=57336.msg620015#msg620015 date=1344451615' Alıntı:
yok valla çekmedi acıkcası .. hiç hidrolik kollar uzun mu kısa mı diye bakmak aklıma gelmedi .. bugune kadar hic bi traktöründe hidrolik kollarının uzunluguna bakmadım .. ama bundan sonra kulagıma küpe oldu
bakmassın kardeş bidaha çünkü bakmadığın başka yerinden sorun çıkar misal Kemal YILAN adlı m 8540 sahibi arkadaşın jant eğri gelmişti incelendi ve hemen değiştirildi nerden bilecen jant eğrimi doğrumu taşa çarptın sen eğdin diyedebilkirlerdi

Ali SARAÇ link=topic=57336.msg620028#msg620028 date=1344453254' Alıntı:
Neredeyse tum aletlerle rsim cekip gonderdik mustafa ama atkasini birakmiyoruz gerekirse mahkemeye vericez sineye cekecek degiliz
konuyu geç gördüm.traktröünüz hayırlı olsun.sorunun içinde üzüldüm.tüketici hakem heyetine gidin.resimleri ve faturayıda götürün.güzel bir deilekçe yazın.en azından oradan başlayabilirsiniz.

malkaralı_yusuf link=topic=57336.msg621490#msg621490 date=1344955418' Alıntı:
Ali geçmiş olsun. :(
sağol abi ama hallediliyo sorun bugun geldiler deği$tirilmesine karar verdiler .. hala ilgincime giden bütün satılan td110 ların kollarının böyle olmasına rağmen hiç bi kullanıcıdan $ikayet gitmemi$ olması

Ali SARAÇ link=topic=57336.msg621492#msg621492 date=1344955971' Alıntı:
sağol abi ama hallediliyo sorun bugun geldiler deği$tirilmesine karar verdiler .. hala ilgincime giden bütün satılan td110 ların kollarının böyle olmasına rağmen hiç bi kullanıcıdan $ikayet gitmemi$ olması
peki kollar değişince hidroliğe piston falan takacaklarmı yoksa öyle devam mı edecek acaba sorun senin makinanın kollarında mı belki diğerleri doğru seninki yanlıştır madem diğerlerinde bir şey yok

yok diğerleride aynıymı$ bende sordum bu soruyu hepsi standart bu $ekildeymi$ .. bizim kullandığımız aletler dolayısıyla farkettik diğerleri farkedemiyo olabilir .. belkide daha kullanmadı cogu insan .. öyle depolarında yatıyor sitede bi kaç ki$ide var depolarında daha kullanmamı$lar kullanılmayan bi traktördede farkedilmesi güç .. ancak kullananlar hangi aletlerde kullanıyor bunuda bilmek lazım .. her alette sorun çıkartmıyor belli ba$lı aletlerde yani 110 beygirlik bi traktörle mibzer kullanan yok biz kullanıyoruz .. belkide o yüzden ilk biz farkettik ..

Ali abi hayırlı uğurlu olsun. Yeni gördüm konuyu kusura bakma. T6000 derken 110 ' da karar kıldın demek ki Allah hayırlı uğurlu etsin her ikisini de. Güzel traktör aldın maşallah...