Satılık Erkunt Bereket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Satılık Erkunt Bereket

cazgin0020 link=topic=57393.msg615959#msg615959 date=1342938683' Alıntı:
bizim denizli bayisi biraz acımasızdır ikinci elini satmaya gidince pek para vermezler alma yanlısı olmazlar :)
valla tüccarların geneli öyle satarken altın külce alırken paslı teneke muamelesi yapıyorlar mallara.

saçmalıktan başka hiçbişey değil. kullanılmış makina tabi değer kaybedicek. ben kısmet 55 i takasta 30.000 e verdim benimki kaybetmedi.fiyatlar bölgeye göre değişir.hem o kısmet 55 in saati yanlış. önlastikler silinmiş. 132 saatte lastikmi silinir.benim kısmet 100 satteyken göstergeler su aldı. servis göstergeleri kökten değiştirdi.benim motorun saat sıfırlandı. bundada öle bişey var kesin...

aksazli link=topic=57393.msg615994#msg615994 date=1342965321' Alıntı:
saçmalıktan başka hiçbişey değil. kullanılmış makina tabi değer kaybedicek. ben kısmet 55 i takasta 30.000 e verdim benimki kaybetmedi.fiyatlar bölgeye göre değişir.hem o kısmet 55 in saati yanlış. önlastikler silinmiş. 132 saatte lastikmi silinir.benim kısmet 100 satteyken göstergeler su aldı. servis göstergeleri kökten değiştirdi.benim motorun saat sıfırlandı. bundada öle bişey var kesin...

evet haklısın saçmalıktan başka birşey degil ve başrolde erkunt var yine :D

boşa yormasın kimse kendini
traktör alıp satarken en az zararı fiat massey ve nh lerde yaşarsın

en çok zararı erkunt tümosan gibi markalarda yaşarsın

çiftçiysen hele kodoman degilde normal çiftçiysen aldıgı traktörü ömür boyu kullanacakmış gibi alacaksın ve yarın acil bir durum oldugunda satabilecekmiş gibi hazır lıklı olmalısın

ondan sonra sen git 80likerkuntla 100lük nh leri 100 lük mfleri çektigini söyle madalya takıyorlar ya

YAVUZ_13 link=topic=57393.msg616004#msg616004 date=1342967777' Alıntı:
evet haklısın saçmalıktan başka birşey degil ve başrolde erkunt var yine :D

boşa yormasın kimse kendini
traktör alıp satarken en az zararı fiat massey ve nh lerde yaşarsın

en çok zararı erkunt tümosan gibi markalarda yaşarsın

çiftçiysen hele kodoman degilde normal çiftçiysen aldıgı traktörü ömür boyu kullanacakmış gibi alacaksın ve yarın acil bir durum oldugunda satabilecekmiş gibi hazır lıklı olmalısın

ondan sonra sen git 80likerkuntla 100lük nh leri 100 lük mfleri çektigini söyle madalya takıyorlar ya
senin gibilere laf anlatmak ................. dan zor.. sana hermarkanın bir bölgesi vardır. heryerde mf para etmez satılmaz alınmaz. başka yerdede fıat alınıp satılmaz. bak bi örnek vereyeyim. manisa - akhisar - karasonya köyü (yanlış hatırlamıyoram) köyde ki 100 traktörden 85 i steyr. 5 i başak . 10 diğer markalar. git burda 285 i öv veya kötüle. veya td 75 d yi anlat bedava veriyim de kimsenin umrunda olmassın. hatta steyrin 545 modeli çoğuda. anlayabilmişindir inşallah.

erkuntun 2. el piyasası oturdu ama sen 41 e aldım tekini 80 e satacam 2 sini dersen sana fiyat vermezler onunla da kalmaz arkadan kulaklarını bile çınlatırlar .2. el işi böyledir istersen uzaydan getir marka bayiden çıktımı düşer. ben erkuntu almadan önce 2. el az saatli 80 lik arıyordum çok buldum konuşuyorduk 2 gün sonra almak ve ya bir daha görüşmek için aradığımızda satılmış oluyordu yani diyeceğim o ki 2. eli 2-3 senedir oturdu iyi satılıyor böyle gereksiz konulara gerek dahi yok

aksazli link=topic=57393.msg616020#msg616020 date=1342972865' Alıntı:
senin gibilere laf anlatmak ................. dan zor.. sana hermarkanın bir bölgesi vardır. heryerde mf para etmez satılmaz alınmaz. başka yerdede fıat alınıp satılmaz. bak bi örnek vereyeyim. manisa - akhisar - karasonya köyü (yanlış hatırlamıyoram) köyde ki 100 traktörden 85 i steyr. 5 i başak . 10 diğer markalar. git burda 285 i öv veya kötüle. veya td 75 d yi anlat bedava veriyim de kimsenin umrunda olmassın. hatta steyrin 545 modeli çoğuda. anlayabilmişindir inşallah.

terbiyeli yazmazsan oruç agzımla sana terbiye dersi veririm dangalaklık yapma adam gibi konuş
benim yazdıgım 1önceki msjda tek bir hakaret varmı da terbiyesiz terbiyesiz msj yazıyorsun haddinbi bil

Dostlar ben sadece gördüğümü paylaşmak istedim motorlarla ilgim olmadığını da başta belirtmişim her bölgenin kendine göre tuttuğu motoru vardır ona göre de piyasası oluşur.Burda bir çiftçinin düşünmeden hareket etmesinin olumsuz sonuçlarını acı tecrübesini paylaşmak istedim konu farklı noktalara çekildi. : ' (

mustafagursacli link=topic=57393.msg616033#msg616033 date=1342974989' Alıntı:

mustafa kardeşim he deyip geç boşver,
gerek facede ki sayfalarda olsun gerek burda kayıtlı kişiler olsun
her kim polemik hakaret tartışma yapıyorsa nedense nasıl bir tesadüfse hepsi erkuntçu
kalite farkı demekki boşver

yüce erkunt büyük erkunt kral erkunt
sen çok yaşa erkunt zuha-*-s

YAVUZ_13 link=topic=57393.msg616037#msg616037 date=1342975275' Alıntı:
her kim polemik hakaret tartışma yapıyorsa nedense nasıl bir tesadüfse hepsi erkuntçu

YAVUZ_13 link=topic=57393.msg616037#msg616037 date=1342975275' Alıntı:
her kim plemik hakaret tartışma yapıyorsa nedense nasıl bir tesadüfse hepsi erkuntçu
abi insanlara şunu anlatamıyoruz yerli sermaye ileri gideck tabi... ama garibanı kandırmadan ona parasının değerinde mal verrek gidecek neyse yorum yok abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...