Kabinin cam sökümü

mrb arkadaşlar erkuntun kapı ve arka camını nasıl sökerim oraya baktım buraya baktım ama ya hiç ellemicem yada ya sökecem elimde fln kalacak tırsıyorum ..
camlara film yapıyoruz arka cama komple yapacağımızdan sökmemiz lasım ama şu arkadaki 2 tanecik ufak deliği olan kapak gbi şeyleri nasıl sökeriz camdan :D

Ynt: Kabinin cam sökümü

gece karanlıkta görüşün hiç olmaz film çektiğin zaman özellikle gece tarlada traktörün ışığından başka ışık olmadığı zaman görüş daha da düşer benim arabada var gece arabanın arkasında birisi dursun kesinlikle göremiyorum bildiğin yolu şaşırırsın... Filmin açıklık derecesine göre de değişiyor ama bana kalırsa boşuna uğraşma traktör için

ranger link=topic=57399.msg616003#msg616003 date=1342967539' Alıntı:
Semih Volkan böyle sökme takma işlerine meraklı zaten erkunt kullanıcısı belki o biliyordur. :D
evet volkan bayahı söküp takıyor bizde başladık işte ..
djzeus link=topic=57399.msg616012#msg616012 date=1342969683' Alıntı:
gece karanlıkta görüşün hiç olmaz film çektiğin zaman özellikle gece tarlada traktörün ışığından başka ışık olmadığı zaman görüş daha da düşer benim arabada var gece arabanın arkasında birisi dursun kesinlikle göremiyorum bildiğin yolu şaşırırsın... Filmin açıklık derecesine göre de değişiyor ama bana kalırsa boşuna uğraşma traktör için
güneşten koruyor ya ii oluyor abi benm arabadada war ama arabadaki açık dereceli güneşten içi pişmiyor ii oluyor..
ben birde ön ve yan camların bi karış sadece ust bölgelerden yapıyoruz da arka cam komple düşünüyoruz bakalım belki onuda yarım yaparım sökemedik camı :D sökülmedende zor olucak camın baglantı yerlerinden..

o dediklerine kendim birşey uydurup sökmüştüm ..ama filmi yan camlar oval olduğu için çekemedim ..çekmek çok zor sadece arkaya çektim güneşe karşı çok faydalı oluyor ..aksesuarcıya götürdüm,sıra çok oluduğu için beklemedim ama bu sene mutlaka yaptırmayı düşünüyorum komple

Camı sök hacı kolay olur. Kabarcıkları çıkarması çok ugrastırır elin girmez pıstonların arkasına. Komle çek arkaya hoşuna gıtmezse jıletle kesersın istediğin yerden.

Semih_ link=topic=57399.msg616715#msg616715 date=1343169378' Alıntı:
Jandarmalık olma aman hee bizim burda geldi 2-3 tanesi jandarmaya öttürdüler biraz :D
bizim köyde jandarma fln yok zati kovalaklık için değl gündüz içi sıcak oluyor ondan korunmak için yapıyruz
ademin link=topic=57399.msg616109#msg616109 date=1342989141' Alıntı:
Camı sök hacı kolay olur. Kabarcıkları çıkarması çok ugrastırır elin girmez pıstonların arkasına. Komle çek arkaya hoşuna gıtmezse jıletle kesersın istediğin yerden.
arka camı sökemedim daha vakitte pek yok ona ayırcak ama yine bi boşlukta arka cama bakacam :D sökerim ben onu inat yaparsam :D