mf 240s pompa ayarı acil yardım !

Arkadaşlar bizim 240 sürekli kara duman atıyor çekişide diğer 240lara göre düşük ustaya götürdük dediki bunun pompayı söküp pompacıya götürün ayar çeksin birde komple silindir kapağını ... pompacı en yakın ardahan merkezde var traktörle gidemiyoruz bizim ilçedeki usta pompayı ve silindir kapağını sökecek biz arabayla götürüp ayarlatıp getirecez... ne diyorsunuz traktör 2900 saatte sizce gerekli mi pompa ayarı yoksa pompayı hiç elletirmiyelim sadece subap ayarı çektirelim sizin görüşünüz ne yardımcı olursanız sevinirim ...

Ynt: mf 240s pompa ayarı acil yardım !

bence pompada bişey yoktur eniştenin 255 vardı oda kara duman yapydu siboplar kurum bağlamış motor çekmydu paso kara duman sonra silindir kapağı söküldü sipoblar falan temizlendi seninde öyledir

Ynt: mf 240s pompa ayarı acil yardım !

bolulu ibo link=topic=57404.msg616073#msg616073 date=1342983353' Alıntı:
bence pompada bişey yoktur eniştenin 255 vardı oda kara duman yapydu siboplar kurum bağlamış motor çekmydu paso kara duman sonra silindir kapağı söküldü sipoblar falan temizlendi seninde öyledir
aynen öyle yalnız siboplar yenilenince makinanın sekmanı yetersiz kalabilir sekman attır, üfürme yapabilir zaten toplam binlirayı bulmaz yagı tuzu