Hararet Yapan Tüm Tarım, İnşaat ve Ağır İşmakinalarının sorunlarının çözümü

[size=18pt]SEKTÖR FARKLI - SONUÇ AYNI[/size]

[size=14pt]ÇÖZÜM [size=24pt]CLEANFIX[/size] FANI[/size]

[size=18pt]NEDEN Mİ ?[/size]

Sizlere CLEANFIX mucizesini tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

NEDEN MAKİNA
Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti.
Paris Cad. 11/4 Kavaklıdere
Çankaya 06540 ANKARA - TÜRKİYE
Tel : +90 (312) 419 1956
Faks : +90 (312) 419 1958
e posta : info@nedenmakina.com, nedenmakina@gmail.com
web : www.nedenmakina.com (Yapım aşamasındadır)​

Cleanfix + reversible fans + Umschaltventilatoren + Ventilator + clean radiator + fuel saving

Cleanfix Fan in Action

Ynt: Hararet Yapan Tüm Tarım, İnşaat ve Ağır İşmakinalarının sorunlarının çözümü

güzel bi$ey yeni aldıgımız traktörün ön ve üst kısmı çok açık motor hava alsın diye ön kısmı komple petek yapmı$lar bizimde ba$ımıza gelecek bu olay .. yaptırsak iyi olur aslında .. fiyatları nerelerde bunların .. her traktörede oluyor mu ?

Ynt: Hararet Yapan Tüm Tarım, İnşaat ve Ağır İşmakinalarının sorunlarının çözümü

demirciler_14 link=topic=57434.msg616456#msg616456 date=1343124064' Alıntı:
Fiyatı ne kadar?

İlginize teşekkür ederiz.
Bu fanlar kanat açılarını değiştirirken bir açıklığa ihtiyaç duymaktadır. Bu açıklık radyatör ile fan kasnağı arasında olmalıdır.
Ücretlerine gelince: Her aracın pervane çapı, kaç adet kanat olacağı gibi bazı değişkenlerden ötürü farklılık göstermektedir. Ayrıca elle, zaman ayarlı ve ısı müşürlü olmak üzere 3 ayrı kontrol tipi bulunmaktadır.
Şayet bize aracınızın marka, model ve üretim yılı detaylarını bilgi@nedenmakina.com ya da nedenmakina@gmail.com e-posta adresimize yollar ve kumanda sistemi seçiminizi de belirtirseniz, aracınıza monte edilip edilemeyeceği ve edilebilir ise ücretinin ne kadar olacağı konusunda sizlere bilgi vermemiz mümkün olabilecektir.
Saygılarımızla,

[size=18pt]NEDEN MAKİNA[/size]
web : www.nedenmakina.com (Yapım aşamasındadır)

şerefli1 link=topic=57434.msg616465#msg616465 date=1343124566' Alıntı:
fiyatı burada yazılmaz

+her traktörde faklılık gösterebilir

İlginize teşekkür ederiz.
Bu fanlar kanat açılarını değiştirirken bir açıklığa ihtiyaç duymaktadır. Bu açıklık radyatör ile fan kasnağı arasında olmalıdır.
Ücretlerine gelince: Her aracın pervane çapı, kaç adet kanat olacağı gibi bazı değişkenlerden ötürü farklılık göstermektedir. Ayrıca elle, zaman ayarlı ve ısı müşürlü olmak üzere 3 ayrı kontrol tipi bulunmaktadır.
Şayet bize aracınızın marka, model ve üretim yılı detaylarını bilgi@nedenmakina.com ya da nedenmakina@gmail.com e posta adresimize yollar ve kumanda sistemi seçiminizi de belirtirseniz, aracınıza monte edilip edilemeyeceği ve edilebilir ise ücretinin ne kadar olacağı konusunda sizlere bilgi vermemiz mümkün olabilecektir.
Saygılarımızla,

[size=18pt]NEDEN MAKİNA[/size]
web : www.nedenmakina.com (Yapım aşamasındadır)

$imdi kahraman beyle konu$tum telefonda sağolsun ilgilendi kendisi .. $imdi arkada$lar öncelikle $unu söylyim eski traktörlerde belki sorun çıkmıyodur ama yeni traktörlerin ön bölümü çok açık yapılmı$ bizim sattığımız td85 de hiç sorun olmazken yeni aldıgımız td110 ön kaportanın sağ sol ve üst kısmının çok acık olmasından dolayı içine ne varsa çekiyor hava filtresini günde 2 kere temizlemek zorunda kalıyorum .. yarın birgün slaj zamanı olan mısır slaj parçaları bu peteklere dolacak ve hararet sorunu ba$layacak .. belki bi çoğunuz ne gerek var yıllardır yoktuda kullanıyoduk diyebilir .. ancak yaptığınız i$te eğerki orta ölçekte arazi i$liyorsanız bi kaç yıl içindeki mazot tasarrufuyla bile bu fan kendini amorti eder .. ve çokda teferruatlı bi sistem değil düzgün çalı$acağına eminim .. cihan özece nin yanına gittiğimde kaportanın ön kısmı hemen slaj parçalarıyla doldu ve traktör hararet yapmaya ba$ladı .. ürünü dikkatle incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyorum yararlı bi alet ..

geçenlerde ben de konuştum sağolsun çok iyi karşıladı ilgilendi bende eğer erkunta uyarsa taktırmayı düşünüyorum yakıtta baya tasarruf yapıyormuş hararet sorununuda ortadan kaldırıyormuş

Ali SARAÇ link=topic=57434.msg616478#msg616478 date=1343126260' Alıntı:
$imdi kahraman beyle konu$tum telefonda sağolsun ilgilendi kendisi .. $imdi arkada$lar öncelikle $unu söylyim eski traktörlerde belki sorun çıkmıyodur ama yeni traktörlerin ön bölümü çok açık yapılmı$ bizim sattığımız td85 de hiç sorun olmazken yeni aldıgımız td110 ön kaportanın sağ sol ve üst kısmının çok acık olmasından dolayı içine ne varsa çekiyor hava filtresini günde 2 kere temizlemek zorunda kalıyorum .. yarın birgün slaj zamanı olan mısır slaj parçaları bu peteklere dolacak ve hararet sorunu ba$layacak .. belki bi çoğunuz ne gerek var yıllardır yoktuda kullanıyoduk diyebilir .. ancak yaptığınız i$te eğerki orta ölçekte arazi i$liyorsanız bi kaç yıl içindeki mazot tasarrufuyla bile bu fan kendini amorti eder .. ve çokda teferruatlı bi sistem değil düzgün çalı$acağına eminim .. cihan özece nin yanına gittiğimde kaportanın ön kısmı hemen slaj parçalarıyla doldu ve traktör hararet yapmaya ba$ladı .. ürünü dikkatle incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyorum yararlı bi alet ..
doğru tercih kardeşim.eğer fiyatı uygunsa bende taktırabilrim 95 e.yol açarken çektiğimiz sıkıntıyı bizzat kendin şahit oldun :)

intercoll gibi olacak.her buluşu takalım traktöre arabaya.
arkadaşlar benim kötü temra var.110 km yol gittim akşam serinlikte 150 tl yaktı.petrolde full yaptık gittgimiz yerded full.16.5tl
ertesi gün saat 12 gündüz yola çıktık aynı yolu 210 tl taktıyaklaşık.
ama araba sıcaktan bayıldı asfal erimiş arabada çatladık bizler
konuyu yakıt ve sernlemeye getirdim denemede fayda olur.....