balya toplama makinası

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-balya-toplama-makinasi-94236794/detay

aradım konu$tum ithal olandan bakılarak üretilmi$ yerli malı yurdun malı .. ancak gelin görün ki ithalini bu saf köylüm bilmiyor fiyatı nedir bilmiyor diye ayak üstü biz bunlara bi geçirelim denilmi$ ve 80 balya toplama kapasitelisine 75 bin lira diyorlar .. ithalinin fiyatı 47 bin lira + kdv .. nisan ayında fiyat almı$tım .. türk çiftçisine kol gibi geçirmekten bıkmadılar eski$ehirliymi$ firma .. bu zihniyetle in$allah yeter ekmeğe muhtaç olurlar .. köylüyüz ya salağız hiçbi$eyden haberimiz yok anasını satayım .. bu zihniyetle satı$ yapan her firmayı lanetliyorum .. kör yanlarından çıksın

Ynt: balya toplama makinası

ranger link=topic=57436.msg616505#msg616505 date=1343135470' Alıntı:
Büyük besi çiftçiliği sahipleri için iyi olur ancak 75.000 TL uçuk bir fiyat.
karde$ makina kötü makina değil her eve lazım makina .. ama yurtdı$ından ithal gelen bi ürünün fiyatı 47+kdv olurken bunların 75 bin demesine anlam veremiyorum .. makina bilinmiyo fiyatı bilinmiyo biz millet bilmiyorken bi çarpalım geçelim piyasayı mantıgına kızıyorum ben .. yoksa makina gerekli makina ona lafımız yok bu tokatçılık zihniyetine lafım

hep böyle yapıyorlar allah sorar yazık günah bu insana .. sonra avrupalı $oyle boyle diyoruz .. avrupalının ba$ında bunlar gibi kan emiciler yok .. nerde bi kazanc var hemen tepesine çöküp emiyorlar $erefsizler .. normalde çok zor sinirlenen adamım ama bugun bunlarla telefonda konu$urken kan beynime sıçradı yüzlerinede söyledim ..

ramazanpullu link=topic=57436.msg616593#msg616593 date=1343149109' Alıntı:
konya sanayisine daha düşmemiş yoksa 7.5 liraya yaparlardı
bi an evvel dü$sünde 7.5 liraya yapmasınlar tamam .. ama daha makul fiyatlarda olsun .. 75 bin ne allah a$kına bunu yapan firma $a$ırmı$ .. ederi en fazla 20 bin lira ..

ydincbayram link=topic=57436.msg616706#msg616706 date=1343167659' Alıntı:
Fırsatçılık yapıyorlar, yersen.
Başka yapan firma yok mu bunu peki?
valla henüz duymadım orjinal malını getiren vardı konyada harmak .. ama konya sanayisinde vardır bi kaç ki$ide eli kulagında bunların bu fiyatı cektiklerini duyduktan sonra hemen seri üretime ba$larlar .. el insaf diyorum ba$ka bi$ey demiyourm .. makinada çok bi teferruatda yok ..

yani tmm 100 binlirayada alet olur 150 binlirayada üzerinde bunu hakedecek bi olay olması lazım uzun bi romork $asesi 10 tane piston altı üstü bi zincir .. bedava satsınlar demiyorumda insaflı olsunlar .. yurtdı$ından getirilen bi malın daha kücügünü 2 katı fiyatla satmak neymi$ anlamıyorum firma ismi falan olsa reklam edicem burda .. aradıgım adama çatınca ben pazarlamacısıyım abi bilmem nedir ne değildir dedi çıktı i$in içinden 3 kagıtcıda olabilirler ben anlamadım .. zaten telefonda verdim veri$tirdim ..

Çıray link=topic=57436.msg616710#msg616710 date=1343168496' Alıntı:
Arcusin ' in çakmasını yap git 1.5 katı fiyat koy duyanda 120x130 ' luk balya taşıyor sanıcak altı üstü 46x36 balya bide seninde ilkininde üretiminide kes-*-*- cray-*-s
aynen yaw arcusin bide 144 balya alıyor bunlarınki 80 balyalık maximum .. galiba bu adamın arcusinden haberi yok kendi bulu$u sanıyo :)

Daha bir videosunu çekememiş,yabancı videoyuda bilgisayar ekranından kamerayla çekmiş......
Acaba koyduğu resimler kendinin mi,yoksa onlarda mı alıntı....
Bu bana firmanın ciddiyetini ve kalitesini sorgulatır.
Yerli ve ithal fiyat farkı konusunda insanlar parayı yoldan toplamıyor,göz göre göre kimse kendini kazıklatmaz,ama her topalın bir kör alıcısı çıkar.....