Valtra N121-Doğsan Tierra (deneme)

arkadaşlar doğsan firması yeni ürettği patlatmayı (bizim tabirimizle pinokyo) denemeye getirdi geçenlerde bizde taktık valtraya gittik denemeye fakat bölgemiz 2.5 aydan beri yağış almadığı için toprak çok kuraktı pek randıman alamadık... aynı ekipmanı edirne civarında denemişler daha tavlı bir toprakta mükemmel bi sonuç almışlar bakalım artık kısmetse bizde alıcaz bir tane bu tierra dan biraz yağmurlar yağınca çok güzel iş çıkaracağa benziyor...

Ynt: Valtra N121-Doğsan Tierra (deneme)

Güzel paylaşım Yiğit. Yağışlar olunca detaylı çekimleri bekliyoruz. Bu pinokyoyuda bu sene tüm firmalar üretti. Türkaysan ve Çekiçkesen ' de çıkarmış. Çekiçkesen ' i harmandan önce Çorlu ' da inceledim. Oda baya sağlam şaseli ve gösterişliydi. Hoşuma gitti. Fiyatı daha belli değildi. Deneme için göndermişlerdi. 10.000 TL civarı olacak galiba dediydiler. Bunun fiyatı ne kadar belli mi?

ynkgl link=topic=57443.msg616607#msg616607 date=1343151478' Alıntı:
yorumlar için saolun arkadaşlar
fiyat daha belli değil ama tahmini olarak 13000-14000 civarı olacak heralde..

Ohh Yiğit fiyatı çokmuş yaws. Vallah Çorlu ' da Çekiçkesen ' i sorduk. Orada da belli değil dediler. Ama 9.500 TL-10.000 TL o ara bir fiyat olacak dediler. Banada biraz fazla geldi. Türkaysan, Azim falan onlar kaç para acaba?

ufukk link=topic=57443.msg616676#msg616676 date=1343158901' Alıntı:
Yerli firmalarda sırf kopya işine girdiler bu yıllarda , güzel alet. Kopyalamaları bizim için bir bakıma iyi , diğer türlü ithal olsa hi. alamayız.
abi öylede bazen kopyası aslının fiyatını geçiyor .. bugun hisarlar marka alabora sordum 3 metrelik 12 binlira dediler .. gaspardosu 11.500 lira oda 3 metrelik ben anlayamıyorum .. kopyası daha pahalı nası çıkcaz bu i$in icinden

edirnede denemesi olduğundan haberim yok ayrıca edirneye de 2 aydır yağmur yağmadı.burda da pek randımanlı çalışmaz neyse hayırlısı olsun merdanesi pistonlu da derinlik ayarı da pistonlu mu acaba