resimlere dikkatli bakın ufomu yıldırım mı

bugün kendi yerimizi biçtiriyorduk tam merkezde ortada böyle bi çöküntü gördük, oranbaş demeyin çünki inceledim hastalık degil kırmızı çizginin içinde hiç bir bitki yok yeşille kırmızının arasıda solmuş gibi kurumuş , :S zuha-*-s ufomu indi ne

milet düşük diyordu 30 ile 150 en iyi alan 165kg almıştı , maşşallah bizimki dönüme 300 kg verdi

Ynt: resimlere dikkatli bakın ufomu yıldırım mı

ovada domuz varsa ..orayı yatak odsı olarak kullanmışlardır .. zuha-*-s geçen yıl benim mısırın içindede düğün etmişlerdi zuha-*-s

bereketli olsun iyi ürün almışsınız maşşallah,resimlerden bişey anlaşılmadı,herhangi bir hayvan izi veya başka bir iz falan yokmuydu iyicele inceledinmi

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-syok abi senin orda domuz alem yapmış baksana ortadakileri sokmuş mangal + yatış ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

domuzların burda geçirdikleri gecenin tohumları 3 ay sonra cıkar piyasaya :D en az 7 8 tane domuzcuk :) aynısı geçen sene benim darının icinde vardı yanlız benim domuzun 3 karısı falan vardı herhalde alan biraz daha geni$ti .. aynı böyle ot bile bitirmemi$ler nasıl yapıyolarsa artık ..

vale link=topic=57444.msg616625#msg616625 date=1343154594' Alıntı:
ovada domuz varsa ..orayı yatak odsı olarak kullanmışlardır .. zuha-*-s geçen yıl benim mısırın içindede düğün etmişlerdi zuha-*-s

iyiki bizim orada yoklar yoksa onların her düğününde bir kalbur mermi yakardık zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
o kadar mermiyi nerden bulalım ;D ;D ;D ;D ;D

şerefli1 link=topic=57444.msg616655#msg616655 date=1343156531' Alıntı:
iyiki bizim orada yoklar yoksa onların her düğününde bir kalbur mermi yakardık zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
o kadar mermiyi nerden bulalım ;D ;D ;D ;D ;D
işin kötü tarfı düğünü davetiyesiz gizlice yapıyorlar ..geçen hafta gece 4 te 20 tane koşturdum traktörler

FEHİM link=topic=57444.msg616738#msg616738 date=1343195882' Alıntı:
kedi dir kedi kesin şaka bir yana dünyamızda açıklanamayan birçok olaylar var bunlardan biride senin başına gelmiş geçmiş olsun. ama bence gene kedidir;KEDİ.
kız-*sw artık hiç birşey demiyorum kız-*sw sizler işin dalgasındasınız

evet sanki çekirdekler tepesinden basılarak yatmış gibi bence uzay bilimleri araştırma merkezi başkanı haktan akdoğana resimleri bir gönder derim..

Bereketli olsun kardeşim. Kafalarda ve saplarda yanıklık gibi olan yerler varsa yıldırımdır. Ayçiçeklerinin yeşil olan döneminde düşmüş olsa o zaman kararma ve yanıkladan dolayı daha belirgin oluyor. :)

768 link=topic=57444.msg616752#msg616752 date=1343207133' Alıntı:
Bereketli olsun kardeşim. Kafalarda ve saplarda yanıklık gibi olan yerler varsa yıldırımdır. Ayçiçeklerinin yeşil olan döneminde düşmüş olsa o zaman kararma ve yanıkladan dolayı daha belirgin oluyor. :)

bizlerde öyle tahmin ettik