acaba kim?

Ynt: acaba kim?

gaggoş link=topic=6452.msg70380#msg70380 date=1220209378' Alıntı:
atilla abi ben valla integrasyon konusunu bilmediğim için bişi diyemiyecem ama sif sitesine girip orada işte dergisinde fastracın hikayesinde yazıyodu incelemekte yarar var diye düşünüyorum...
fastracı tebrik ederim...

gaggoş link=topic=6452.msg70386#msg70386 date=1220210027' Alıntı:
abi bu dedikleri şey gerçek mi acaba...çünkü bakıyorum gerçektende 230 hp lik tratör 70 km*hız yapıyo...
gerçek diyebiliriz kardeşim...süspansiyonda sadece yolda hızlı gitmek önemli değil..yüke , hıza ve zemin durumuna göre integrasyon yaparak ( salise mertebesi zamanda ) en optimum süspansiyon değerlerini yakalamak çok daha önemlidir...ama hangi traktörde var...araştırmak gerekir diye düşünüyorum...

bir teşekkürde benden x markalar 250 hp den sonra belkide ön süspansiyonuna ağırlık verirken fastrac her iki dingilinede süspansiyon uygulaması yapmış fakat bu asfaltta yüksek hızda tarlada engebeli arazide tartışılır bu süspansiyon sisteminin uzun vadede açacağı sorunlar vs vs çünkü her iki dingildede süspansiyon uygulaması var

insomnia link=topic=6452.msg70393#msg70393 date=1220210660' Alıntı:
bir teşekkürde benden x markalar 250 hp den sonra belkide ön süspansiyonuna ağırlık verirken fastrac her iki dingilinede süspansiyon uygulaması yapmış fakat bu asfaltta yüksek hızda tarlada engebeli arazide tartışılır bu süspansiyon sisteminin uzun vadede açacağı sorunlar vs vs çünkü her iki dingildede süspansiyon uygulaması var
mercedes trac traktörlerde daha önceleri buna yakın sistem vardı....