Üff çoooook sıcak.

Son üç beş gündür havalar aşırı sıcak ve bunaltıcı.Özellikle niyetli olan arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun.Zaten iki üç yıldır oruç ayında havaların sıcak,günlerin uzun, ve hasat zamanına gelmesi oruçlu insanları baya bi zorluyor.Mevlam oruçlu arkadaşların yar ve yardımcısı olsun.

Ynt: Üff çoooook sıcak.

Bu günlerde gerçek manada oruç tutuluyor diyorum bazen kış aylarında oruç tutmaya ne varmış çok kolaymış şimdi gerçekten büyük mücadele veriyoruz suyun kiymetini çok iyi anladım bu yıl 'Rabbim kimseyi susuzlukla imtihan etme'

hacimmet link=topic=57455.msg616801#msg616801 date=1343227574' Alıntı:
Bu günlerde gerçek manada oruç tutuluyor diyorum bazen kış aylarında oruç tutmaya ne varmış çok kolaymış şimdi gerçekten büyük mücadele veriyoruz suyun kiymetini çok iyi anladım bu yıl 'Rabbim kimseyi susuzlukla imtihan etme'
amin

hacimmet link=topic=57455.msg616801#msg616801 date=1343227574' Alıntı:
amin her geçen gün sanki biraz daha zorlaşıyor gibi Allahım en iyisini bilir inşllah mükafatıda büyük olacak Allahım herkesin orucunu kabul etsin Allah kolaylık versin