erkunt arızaları

arkadaşlar bu yıl aldıgımız erkunt nimet 70 te nin çift çeker lambası ve kuyruk mili çalıştıgında devirini göstermıyor artı bide oks bi türlü düzen tutmadı ya motoru yanıyor yada sigortası bu sıkıntılar sizde de var mı servis bu modelde çift çekerın ve devıri göstermedıgını söledi dogru mudur yardımcı olursanız seviniri tşkler...

Ynt: erkunt arızaları

bizim oks de bi kaçkere tutukluk yaptı servisi aradık kontaktandır dedi bakıma gelince değiştirelim dedi,Dediği gibi bakıma bikaçgün kala kontakta bozuldu sonra yenisini takınca düzeldi..

Lambalara gelince çalşması lazımm..Nasıl olmazmış o modellerde..

danger68 link=topic=57486.msg617079#msg617079 date=1343326901' Alıntı:
arkadaşlar bu yıl aldıgımız erkunt nimet 70 te nin çift çeker lambası ve kuyruk mili çalıştıgında devirini göstermıyor artı bide oks bi türlü düzen tutmadı ya motoru yanıyor yada sigortası bu sıkıntılar sizde de var mı servis bu modelde çift çekerın ve devıri göstermedıgını söledi dogru mudur yardımcı olursanız seviniri tşkler...
e serilerinde çiftçeker lambası yanmıyor bunu daha önce 1 üye daha fabrikaya sorup öğrenmişti devir ise o da e serisi olduğu için olmayabilir

E lerde yok o devir lambaları falan. Benim otomatiğin makınası 3 kere değişti ha bire patlıyo. Satış sonrası hizmet muduruyle konustugumda onu söyledim yeni serilerdeki gibi buyok ve sağlam takıçağız dedi

BASAYEV link=topic=57486.msg937051#msg937051 date=1416338564' Alıntı:
usta e lerde yok çiftçeker lambası o neysede pto devir saati olmayışı kötü yav arka silecek bozulup duruyo bizimde şimdilik
arka silecek herkesin bozuluyo sıkıntı yok ;D aslında bozulmuyoda sileceği cam yerine tavana montalamıuşlar cam açılınca oda kasıntıdan bağlantı milini sıyırıyo çalıştırınca boşa dönüyo hareket etmiyo 10-11le sıkınca düzeliyo ;D

Bahtıyar link=topic=57486.msg937014#msg937014 date=1416335906' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar benim 2011 model kısmet 55 4wd traktörün pto ışığı sürekli yanıyor pto koluda nerede bilmiyorum.bilgisi olan paylaşabilirmi
Bizim 2010 model bereket60 e ninde pto boştayken surekli pto ısigi yanıyor pto çalısirkende sönüyor.Pto kolu el freninin yanındaki sarıkol.

volkanuzel link=topic=57486.msg937068#msg937068 date=1416339998' Alıntı:
arka silecek herkesin bozuluyo sıkıntı yok ;D aslında bozulmuyoda sileceği cam yerine tavana montalamıuşlar cam açılınca oda kasıntıdan bağlantı milini sıyırıyo çalıştırınca boşa dönüyo hareket etmiyo 10-11le sıkınca düzeliyo ;D

hacı bi sıkıyım onu ilk başta çalışıyordu cama yapılsa iyi olurmuşta :D

Geçmiş olsun yau arkadaşlar böyle diyorsunzuda adamlar Sakarya Sanayisindeki bayisinin ömünü savaş alanına cevirdiler resmen Maşallah adım atacak yer kalmadı yolar bile doldu taşdı.
ERKUNT naptı yau sakaryayı tekrardanmı fetetmeye çıktı anlamadım gitti zuha-*-s *098*-

Bahtıyar link=topic=57486.msg937014#msg937014 date=1416335906' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar benim 2011 model kısmet 55 4wd traktörün pto ışığı sürekli yanıyor pto koluda nerede bilmiyorum.bilgisi olan paylaşabilirmi
onun sürekli yanması lazımmış kolu yukarı kaldırınca sönüyor o zaman da baskı balatayı çabuk bitiriyomuş servis öyle söylemişti kullanılmadığı zaman o konumda olmalı dedi bende de hep yanıyo o işaret

volkanuzel link=topic=57486.msg937068#msg937068 date=1416339998' Alıntı:
Ben biraz cok sıktım heralde kökten koptu napiyim biktim sıkısmasindan garantiye girmeyecek heralde

fatihcastle link=topic=57486.msg937379#msg937379 date=1416413869' Alıntı:
Ben biraz cok sıktım heralde kökten koptu napiyim biktim sıkısmasindan garantiye girmeyecek heralde
Garantiye girer bisey olmaz :D
Bizim servis ön yağ sogutucunun tek kulagı koptu cok sıkılmış heralde radyatörü degistirelim dedi yeni tasarım yapmışlar onlardan takacak parca bol erkuntta :D

volkanuzel link=topic=57486.msg937409#msg937409 date=1416418181' Alıntı:
Garantiye girer bisey olmaz :D
Bizim servis ön yağ sogutucunun tek kulagı koptu cok sıkılmış heralde radyatörü degistirelim dedi yeni tasarım yapmışlar onlardan takacak parca bol erkuntta :D
Gölbasinda biri daha koparmis da degistirmemis garanti usta bide sen ara diyodu fabrikayi 😞😞😞