SATILIK SAMAN

Arkadaşlar, yaklaşık 20 ton kadar satılık fiğ samanımız vardır, bu yıla aittir (2012). Dökme haldedir. Tek yığındır. Evin yanına toplandı, tarlada vs değildir.
İlgilenen veya ihtiyacı olan arkadaş, babamı arayabilir Adı: Mahir, Telefonu: 0535 981 68 70,
Yer: Konya / Altınekin
Yükleme ve nakliye gibi giderler alıcıya aittir.
Herkese bereketli mahsüller ve hayırlı işler dileriz.

Ynt: SATILIK SAMAN

Arkadaşlar; yok memlekette saman fiyatları fırlamış, yok saman kıtlığı varmış, yok millet samansız kalmış bunun gibi lafların hepsi hikaye çıktı. Bi ilan verdik 'satılık saman' diye, ne arayan var ne soran. Bizim satılık saman elimizde patladı gibi. Tel: 0.535.981 68 70, saman isteyen varsa arasın.

Mühendis link=topic=57532.msg617532#msg617532 date=1343551626' Alıntı:
Arkadaşlar, yaklaşık 20 ton kadar satılık macar fiğ samanımız vardır, bu yıla aittir (2012). Dökme haldedir. Tek yığındır. Evin yanına toplandı, tarlada vs değildir.
İlgilenen veya ihtiyacı olan arkadaş, babamı arayabilir Adı: Mahir, Telefonu: 0535 981 68 70,
Yer: Konya / Altınekin
Yükleme ve nakliye gibi giderler alıcıya aittir.
Herkese bereketli mahsüller ve hayırlı işler dileriz.
Macar fiğ samanı olup, daha besleyici ve faydalıdır. Bu arada fiyatı 45 kuruşa düşürdük. anlş-*s

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bugün itibarıyla, kilosunu 45 kuruştan sattım. Adamlar kamyon tutup geldi, yükledi, tarttık, paramızı aldık, gittiler.
Seneye inşallah 150 dekar adi fiğ ve 200 dekar macar fiği ekmeyi planlıyorum, ya nasip. Macar fiğ tohumum var da adi fiğ tohumunu da kışın alırım.
Herkese hayırlı işler dileriz.

Mühendis link=topic=57532.msg626994#msg626994 date=1346772684' Alıntı:
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bugün itibarıyla, kilosunu 45 kuruştan sattım. Adamlar kamyon tutup geldi, yükledi, tarttık, paramızı aldık, gittiler.
Seneye inşallah 150 dekar adi fiğ ve 200 dekar macar fiği ekmeyi planlıyorum, ya nasip. Macar fiğ tohumum var da adi fiğ tohumunu da kışın alırım.
Herkese hayırlı işler dileriz.

hayırlı olsun abi temiz iş yapmışın hayırlısıyla bir de ben satabilseydim keşkelerim teylo-*s teylo-*s oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw

Rabbimin izni ile inşallah.... yat:-*s