Bende mi sorun var

Bu aralar bakıyorumda iş makineleri bölümüne yorum gelmiyor tamam burası traktör sitesi tarımla alakalı herkez ama hiç yoktan bir emege saygı bile mutlu etmeye yeterdi arkadaslar saygılarımla ok-*-s

Ynt: Bende mi sorun var

Sende bir sorun falan yok dostum. Konu açıp da senin gibi düşünen başka arkadaşlar da var. Dezavantaj olarak senin artın, arkadaşların iş makinaları konularında fazla bir bilgi ve fikirlerinin olmayışı. Zaten bu sıralar iş zamanı olduğundan siteye girip de ancak ne var ne yok diye bir göz atılabiliyor,beldi de konuların çoğu gözden bile kaçıyor. Olumsuz bir artı olarak bir de Mubarek ayda olmamız... :)

768 link=topic=57559.msg617737#msg617737 date=1343648576' Alıntı:
Sende bir sorun falan yok dostum. Konu açıp da senin gibi düşünen başka arkadaşlar da var. Dezavantaj olarak senin artın, arkadaşların iş makinaları konularında fazla bir bilgi ve fikirlerinin olmayışı. Zaten bu sıralar iş zamanı olduğundan siteye girip de ancak ne var ne yok diye bir göz atılabiliyor,beldi de konuların çoğu gözden bile kaçıyor. Olumsuz bir artı olarak bir de Mubarek ayda olmamız... :)
Sanırım haklısınz cünki sitenin hitlerinde müthiş bir düşüş var bende nedenini merak ediyordum malum sıcaklar tarladan gelince herkez yatıyor ezan saatini bekliyor yemek yiyincede insanın uykusu geliyor ve uyuyor herkez :)

meraketme abi bu problemde yalnız değilsin :D

768 link=topic=57559.msg617737#msg617737 date=1343648576' Alıntı:
arkadaşa harfiyen katılıyorum benim dezavantajımsa çürük- eski- işimi gören ve kullanmaktan zevk aldığım bir traktörümün olması idare edeceğiz artık :)

ibrahim_11 link=topic=57559.msg617857#msg617857 date=1343686945' Alıntı:
abi gecen gün bizim osmaneli soğucakpınara il özel idareden grayder geldi senmiydin yoksam
Evet bendim :)

enter link=topic=57559.msg617808#msg617808 date=1343675420' Alıntı:
meraketme abi bu problemde yalnız değilsin :D

arkadaşa harfiyen katılıyorum benim dezavantajımsa çürük- eski- işimi gören ve kullanmaktan zevk aldığım bir traktörümün olması idare edeceğiz artık :)

Yanlız olmadığıma ilk defa sevindim yahu :D