Hidrolik Ayarlı Pulluk Alıcam. Tavsiye Bekliyorum...

webimg1283gh0.jpg

Arkadaşlar bu Lemken firmasını ürettiği pulluk. Ben sanayide buldum buna benzer bir pulluk. Şimdi gelelim asıl soruya. Bende Bereket 60 4x4 traktör var.

Ben bu pulluktan alsam taşlı ve sert toprakta bana sıkıntı çıkarır mı?

Lütfen tavsiyelerinizi eksik etmeyin.

Ynt: Hidrolik Ayarlı Pulluk Alıcam. Tavsiye Bekliyorum...

Emin Ünal link=topic=57702.msg621547#msg621547 date=1344972412' Alıntı:
Çok güzel çeviriyorda,Bunlar traktörü daha az yorar demi ?
az yorar ama yüzeysel sürüm yapıyo derin değil bilmiyorum derin sürenide var mı yada bu pulluk sert toprakta batar mı .. o ustadan alıcan bi deniycen pullugu .. toprak yapısına göre kullanı$lı toprak yapısına görede kullanı$sız bi pulluk .. her toprakta ve iklimde i$ yapacagını dü$ünmüyorum ..

Ali SARAÇ link=topic=57702.msg621549#msg621549 date=1344972634' Alıntı:
az yorar ama yüzeysel sürüm yapıyo derin değil bilmiyorum derin sürenide var mı yada bu pulluk sert toprakta batar mı .. o ustadan alıcan bi deniycen pullugu .. toprak yapısına göre kullanı$lı toprak yapısına görede kullanı$sız bi pulluk .. her toprakta ve iklimde i$ yapacagını dü$ünmüyorum ..
sert toprakta traktörü çok zorlar.

hidrolik ayarlı çekilir tip pulluk bu kardeş bence bu motoru çok yorar çünkü sıradan pullukla aynı olupta çekilitipolanı en az20 hp fazla güç ister ama tavsiyem sana asır tip profil şase hidrolik ayarlı pulluk al taşlı yer sürüyorsan yazdığım pulluğun otomatiği var yani tüm özellikler artı bağımsız amartisörlüsü çoğu firmanın var yerlilerde dahil

bu pulluktan hiç görmedim şahsen bi fikrim yok araştırdığım ekipmanlardan da bölesini görmedim sen al :) bize anlatırsın yahut izletirsin öğreniriz olmazmı

azmi link=topic=57702.msg621576#msg621576 date=1344976767' Alıntı:
bu pulluktan hiç görmedim şahsen bi fikrim yok araştırdığım ekipmanlardan da bölesini görmedim sen al :) bize anlatırsın yahut izletirsin öğreniriz olmazmı
Deneme amaçlı da olsa almayı düşünüyorum. Bakalım sonuç ne olacak.