buğdayın piyasası ne olur?

arkadaşlar buğdayın ilerleyen günlerde durumu ne olur görüşlerinizi istiyorum. elimde kalan buğdayı satmak için en iyi zaman nedir. öğretmen olduğum için muş a gidecem bidaha anca ara tatilde gelirim eylül de gitmeden satsam mantıklı mıdır? cinsi : tosunbey

Ynt: buğdayın piyasası ne olur?

söylediğin cinsten buğdayı bilmıyorum ama bzim buralarda şuan için satmak en mantıklısı. en uygun fiyatı Tmo veriyor. ilerde oda alımı kestıgınde tüccar yıne insanları sömurcek ve buğdaya doymuş olcaklar. en uygun zaman şimdi bence..

polatlı borsasında tosunbey çeşidine 720 ye kadar verdiler fakat bizimkinin değeri ne olur bilmiyorum ben örnek götürmedim bizim burda tmo kapandı ozaman bu ara satmak mantıklı gibi

bu günlerde deponu kontrol et aşırı sıcaklardan böceklenme yapıyor buğdaylar haberiniz ola . geçen gün ofiste denk geldi bende dahil 8-10 römork veya kamyonu geri çevirdiler. ilaçlayıp ertesigün götürdüğümüzde alım yaptılar.

Buğdayın normal kalitede bir buğdaysa eğer 720 tl bence iyi bir fiyat sayılır. Beklemeyide düşünürsende en geç yılbaşını göze almalısın, inşallah 750-760 tl yi görmen mümkün o tarihlere kadar. Allah hayırlı fiyat ve müşteri versin arkadaşım.