ARKADAŞLAR 2073 4X4 ALMAYINDÜŞÜNÜYOM YORUMLAINIZI BEKLİYORUM

Ynt: ARKADAŞLAR 2073 4X4 ALMAYINDÜŞÜNÜYOM YORUMLAINIZI BEKLİYORUM

slm kardeş sen napacan stayrı artık piyasası alt üst oldu ve ben bizim komşunun kullandım 2073 2003 model gri renkte bi motor pullukta ve yolda çok ağır devir bi motor rampayada yüzüyok sürekli de blok çatlatır yağmurda bile adam 60_56 ya takas etti 99 model yinede sen bilirsin 277mf veya 75-56 tavsiyem boşuna bulaşma ona
saygılarrr.

alma derim cift cekerde cok sorun veriyo bizim burda aldi biri adamin basina gelmeyen kalmadi eger sifir alcaksan servis le gorustum bu yeni modeller iyiymis demesine gore

bu ahmet _1905 nikli üye kardeşimiz.yaşın daha çok küçük anladığım kadarıyla.iddia konularında istediğin kadar atıp tutabilirsin.ama bazı tavsiye konularında varsa bilgin paylaş yoksa sus.başakla ilgili heryerde hep senin kötü yorumların var .yorum yapmak senin de hakkın ama hakkınca yorum yap.insanlar bu sitede hep iddia yapmıyor. burada bizler bilgi paylaşımı da yapıyoruz.bilgisi olanlar varsa onlar bilgilerini yazar.ben heryerde başak ı savunmam.bak bazı yorumlarımda artı ve eksilerini yazmışımdır. farkımız şu sen çocuk gibi hep bu iyi hep bu iyi diye bağırıyorsun.

şimdi gelelim konuya. bence turbo yoksa kapıya sokma. çünkü normalde biraz hantal bir de ön takımın yükü binince buna hepten hantallaşıyor.turboluysa rahatlıkla alabilirsin.kuyruk mili massey gibi kuvvetli değildir şimdiden söyleyim.

emrahyildirim link=topic=57818.msg695987#msg695987 date=1359792563' Alıntı:
bu ahmet _1905 nikli üye kardeşimiz.yaşın daha çok küçük anladığım kadarıyla.iddia konularında istediğin kadar atıp tutabilirsin.ama bazı tavsiye konularında varsa bilgin paylaş yoksa sus.başakla ilgili heryerde hep senin kötü yorumların var .yorum yapmak senin de hakkın ama hakkınca yorum yap.insanlar bu sitede hep iddia yapmıyor. burada bizler bilgi paylaşımı da yapıyoruz.bilgisi olanlar varsa onlar bilgilerini yazar.ben heryerde başak ı savunmam.bak bazı yorumlarımda artı ve eksilerini yazmışımdır. farkımız şu sen çocuk gibi hep bu iyi hep bu iyi diye bağırıyorsun. napayım yani birileriyle uğraşmazsam sıkılıyorum :)

şimdi gelelim konuya. bence turbo yoksa kapıya sokma. çünkü normalde biraz hantal bir de ön takımın yükü binince buna hepten hantallaşıyor.turboluysa rahatlıkla alabilirsin.kuyruk mili massey gibi kuvvetli değildir şimdiden söyleyim.

aksaklı link=topic=57818.msg698306#msg698306 date=1360147067' Alıntı:
2073 ler bizim oralarda hiç yok ama duydukarıma göre biraz agır devirli :(sana tavsiyem mf 277 gold ok-*-s
kardeş illada başak flen al demiyorum ama 277 alma sana tavsiyem kullananlardan biliyoruz haberin ola noo*-*- :D

ben 2073 kullanıcısıyım ben 2005 te aldım 4x4 yoktu evet başak agır devirli kuyruk mılıne gelınce 285 ten ıyı daha güçlü denedim kuyruk mılı den sıkıntı çekmessın ama pek çeki yok alıcaksan al turbosunu taktır o zaman çok iyi 277 g fiyattan az yakar pek masrafı olmaz olsada parçası ucuz...evet 4x4 ben kullanmadım ama bi ara baya sorun yasadılar fabrıkadakı akıllı mühendis arkadaslar dar ince teker felan takmıstı sonra bi baya sorunlar oldu ama bazı modelleri iii tavsıye ederım düz yolla bir fergison kadar gıtmez ama turbo taktrıp kullanırsan rampada gecer gecemez diyen varsa rampada ben gelip geçeyım ama düzünden bahsetmıyom turbolusundan

başak 2073 nurullah link=topic=57818.msg706025#msg706025 date=1361439339' Alıntı:
ben 2073 kullanıcısıyım ben 2005 te aldım 4x4 yoktu evet başak agır devirli kuyruk mılıne gelınce 285 ten ıyı daha güçlü denedim kuyruk mılı den sıkıntı çekmessın ama pek çeki yok alıcaksan al turbosunu taktır o zaman çok iyi 277 g fiyattan az yakar pek masrafı olmaz olsada parçası ucuz...evet 4x4 ben kullanmadım ama bi ara baya sorun yasadılar fabrıkadakı akıllı mühendis arkadaslar dar ince teker felan takmıstı sonra bi baya sorunlar oldu ama bazı modelleri iii tavsıye ederım düz yolla bir fergison kadar gıtmez ama turbo taktrıp kullanırsan rampada gecer gecemez diyen varsa rampada ben gelip geçeyım ama düzünden bahsetmıyom turbolusundan
aynen katılıyorum turbolu 4x4 başak çekide yolda sorun yaşamazsın baya ciğerli ben kullanıcısıyım...