Traktör Kompresörü satan online bi site var mı?

Ynt: Traktör Kompresörü satan online bi site var mı?

Değer Yazan bunlar eş değer kalitede iki ürün yılların firmaları burda önemli olan fiyat? Ziraimarket bu kompresörü 52.50 TL ' ye satarken diğer sitede http://www.traktorkoltuk.com/64-traktor-hava-kompresoru 84.90 TL yani neredeyse iki katı fiyat farkı var. Bu demektirki hiç bir şekilde iki katı farketmez aynı üründe mantıklı olmak lazım bana ziraimarket iyi bir tercih gibi geldi sonuçta Trakkulüp ' ede sponsor olduklarına göre boş firma değildir. Bence güvenebilirsin hem hiç güvenmezsen bile kapıda ödeme secenekleri var iste kapına gelirse ödersin... saygılar

fb_serkan link=topic=57879.msg622174#msg622174 date=1345195288' Alıntı:
arkadaslar ürün elime ulaştı dayıma verdim buradaki bayi fiyatından 30 TL daha ucuza almıs bay-*s olduk Kargo dahil TOPLAM :59.58 TL
hayırlı olsun. arızasız belasız kullanmak nasip olsun.

tekrar merhaba köyden gene talep var size sormak istediğim yazan ve değer kompresörleri arasında ne fark var neden fiyat farkı var 20 TL falan? linkleri gönderiyorum http://www.ziraimarket.com/deger-traktor-kuyruk-mili-hava-kompresoru-urun3096.html

ziraimarket.com dan diyer komprösöre bakabilirsiniz ( bu arada aldığımız kompresorden memnunuz)

Merhabalar,
TRAKTORKOLTUK.COM adresindeki ürünlerimiz fabrika satış fiyatıdır.
Firma olarak herzaman uzun ömürlü, dayanıklı Avrupa standartlarında malzeme üretmeyi hedeflemişizdir.
Ayrıca firmamız Kurumlar Vergisinde KONYA ilinde 98.ci, Akşehir ilçesinde 1.ci olmuştur. Almış olduğunuz ürünlerin lütfen faturalı olmasına özen gösteriniz.
Saygılarımızla

STAR KOLTUK link=topic=57879.msg750964#msg750964 date=1370593831' Alıntı:
Merhabalar,
Firma olarak herzaman uzun ömürlü, dayanıklı Avrupa standartlarında malzeme üretmeyi hedeflemişizdir.
Ayrıca firmamız Kurumlar Vergisinde KONYA ilinde 98.ci, Akşehir ilçesinde 1.ci olmuştur. Almış olduğunuz ürünlerin lütfen faturalı olmasına özen gösteriniz.
Saygılarımızla

öncelikle vergi konusunda ki uyarınızdan dolayı devlteimiz adına teşkk. ls plus 70 e hava lı koltuk düşünüyorum ameliyat olduğum için uyumlu olurmu?

Sn. fb_serkan sitemizden yapmış oldugunuz 2. alışverişinizden ve ürünlere yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde hesabınızda 30 TL Puan birikmiştir. Sitemizden ücretsiz alışveris yapabilirsiniz.

Not: Firmamızda sadece koltuk satışı değil, 7 BİN ÇEŞİT FARKLI ÜRÜN SATIŞI YAPILMAKTADIR!. ÇİFTÇİYİ DÜŞÜNEN BİR YAPIYA SAHİBİZ AMACIMIZ ARACI OLMADAN, SİZLERE DOĞRUDAN FABRİKADAN ÜRÜNÜ GÖNDERMEKTİR. BU PRENSİP İLE ÇALIŞAN BİR TARIM MARKETİYİZ.

http://www.ziraimarket.com/

STAR KOLTUK link=topic=57879.msg750964#msg750964 date=1370593831' Alıntı:
Merhabalar,
Saygılarımızla
elimizde ak kom san kuyruk mili kompresörü var lastikleri aşınmış ıspartada bulamadım yardımcı olurmusunuz