Merhabalar,

Geçen hafta Cleanfix fanlarının çeşitli araç motorlarına monte edilebilen örneklerinin fiyatlarını yayınlamıştık. Genelde gelen yanıtlara baktığımızda bu ürünün ne kadarda tarım , iş ve inşaat makinaları sektörünün vazgeçilmezi olduğunun farkındalığını anlamış bulunmaktayız. Ancak bazı arkadaşlarımızın ürünün pahalı olduğu konusunda serzenişleri olduğunu da dikkate aldık ve bu ürünün kendisini ne kadarlık bir çalışma süresi zarfında amorti edebileceği konusunda yapılan bir çalışmanın tarafınıza sunumuna karar verdik.
Konu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.


[size=18pt]Temiz radyatör yakıt tasarrufu sağlar.[/size]
Temiz radyatör, yakıt ve zaman tasarrufu sağlar, motoru aşırı ısınmadan korur.
Tarım, iş, orman, endüstriyel ve geri dönüşüm gibi modern makinalarda radyatörler çok daha farklı işlevler görmektedir. Motorlar için, hava akımı, intercooler ve klima kondansatörlerinde olduğu gibi yakıt ve transmisyon soğutmasında kullanılır. Bu ürünle fanlarınız maksimum güçte devamlı kullanılır.
Sonuç olarak: Çalışma sırasında ortamdaki tüm uçabilen parçalar fan emiş gücüyle peteklere yapışır. Bundan dolayı hoş olmayan sonuçlar doğar. Bu da size senede binlerce lira ekstra bakım ve yakıt maliyeti getirir.

[size=18pt]En basit ve en temiz çözüm:[/size]
Patentli CLEANFIX Üfleme Yönü Değişen Fan sistemi.
CLEANFIX yenilikçi, üfleme yönü değişen fan sistemi motor’u soğutmakla kalmaz, fan kanatlarının açısını çevirerek aynı zamanda radyatörü ve soğutucu sitemi güçle üfleyerek temizleyen sistemdir.

Standart bir fanın dönüş yönünü değiştirdiğinizde hiç bir zaman radyatörü ve hava emiş panellerini temizlemeye yetecek kadar güçlü hava akımı elde edemezsiniz çünkü fan kanatlarının yapısı ve profili doğru değildir. Fakat CLEANFIX fan açı değiştiren kanatları olduğundan her iki yöne de aynı güçte hava akımı verir.

CLEANFIX fanın her bir kanadı kendi ekseninde ve farklı eğimlerde hareket edebildiği gibi tam tersine dönebilir. Bu mükemmel ve basit bir fikir olduğundan, her zaman optimum soğutma ve temizleme konumlarında maksimum hava üretmek için garanti bir çözümdür.

100 HB ve üzeri motorlarda yapılacak tasarrufun görülebilmesi için lütfen: [size=18pt]http://www.cleanfix.org/faydalar[/size] web sitesini inceleyiniz.

Saygılarımızla,
S. Kahraman CANTOSUN

[size=18pt]NEDEN MAKİNA[/size]
San. ve Tic. Ltd. Şti.