mf 3635 almayı düşünüyorum teknik bilgi ve tavsiyenizi bekliyorum

Ynt: mf 3635 almayı düşünüyorum teknik bilgi ve tavsiyenizi bekliyorum

bizim köyde 285 i verip 3635 aldı az değil 80 bg sözde gücü var ama 4 lü 14 numara pulluğu hiç çekmedi önü kalktı 4 lü 13 de ise zorlanıyor benim 286 gold 4 lü 12 yi oynatırken 80 milyarlık bu makina bu pullukları çekmiyor boşken rampalarda eşek gibi kalıyor benden sana tavsiye alma derim çekişli değil ama fiyatı çekişli olmadığı kadarda pahalı o fiyata göre extra özellikleri de yok ama 5400 serisinden hangisini alırsan al harika makinalra mesele yeni çıktı 5420 80 beygir git onu al bundan uzak dur bildiğim ve gördüğümü söyledim sana

azmi link=topic=57905.msg621567#msg621567 date=1344976084' Alıntı:
bende 4 lü 12 ünlü kullanıyorum zaten 4x4 artısı olmazmı şimdi remorkta nasıl peki
ben sana açıkladım ilk aldığı pulluk 4 lü 14 alpler idi çekmedi önü kalktı sonra 4 lü 13 ünlü aldı onada zorlanıyor rahat değil yani 3 silinidr oluşundanmıdır kendindenmidir bilinmez bir artısı yok remorkta zaten çiftçekerlerin çoğu zayıftır ama bu iyice kalıyor rampada

5420 benim bildiğim burnu tamamen eğri olanları 5445 normal burun aynı burun varmıdır ve fiyatı hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

azmi link=topic=57905.msg621572#msg621572 date=1344976475' Alıntı:
5420 benim bildiğim burnu tamamen eğri olanları 5445 normal burun aynı burun varmıdır ve fiyatı hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim
fiyatını bilemiyorum 5420 yeni çıkan burnu tam eğri tip güzel makina burnu eğri olmayan tip istersen 5425 e bak 85 beygir bunlar canavar gibi makinalar tek sorunu fiyatları biraz pahalı.eğer bütçe yetmezse yerlilere bak new holland,erkunt, tümosan veya e serisi jdler indirimde veya case lere bak

ya benim nh(4x4) var zatende açıkcası mf yi tutmaz kullandım öle övüldüğü gibi deil mfden vazgeçemiyorum alsamda mf alacam araştırdım en uygun 3635 dedim oda fos diyorsun 5420 ye bakıyorum şimdi olmassa onu alırım da bu yıl bütçe sıkıntı hayvanlara yemi temin edersem kesin alırım aslında en kralı 3085(4x4)de sıfır bulunmuyor malum mf de yazmıyor artık ikinci el nasıl olur bilmem

bende 3655 f var aldıgıma çok pışmanım.kuyruk milinin içindeki dişliyi kırıyor, dış firezeyi kırıyor ,garantiye bile girmiyor,fazla mazot yakıyor,çekimi çok zayıf bir makina kalıbının makınası degil,bence alma derim ama karar senin.

dörtyollu link=topic=57905.msg621800#msg621800 date=1345053101' Alıntı:
bende 3655 f var aldıgıma çok pışmanım.kuyruk milinin içindeki dişliyi kırıyor, dış firezeyi kırıyor ,garantiye bile girmiyor,fazla mazot yakıyor,çekimi çok zayıf bir makina kalıbının makınası degil,bence alma derim ama karar senin.
senin yorumlar çok fazla çelişkili olmuş bak. böyle olunca alan adamında kafası karışıyor

ilk zamanlar hoşuma gidiyordu ama kulandıkça nasıl bir makina oldugu ortaya çıktı.yaptıgı arızaları bilsen bana hak verirsin.

Kusura bakmayın dün giremedim siteye güz yoncalarını kaldırıyorum bu gece 700 balya taşıdim iftardan sahura kadar yeni geldim eve kardeş soktun aklıma 5420 yi valla araştırıyorum 5400 serisini gördüm kullanmadım ama içini dışını kurcaladim fakat bu yeni burnu canli bir görsem ii olur çünkü tam eğrilerin eskileri tipsiz duruyor ama bu yeni resimde sürper de canlı görmem lazım 47 bin euro diyorlar fiyatına öğrendim bakalım nasip

Zaten mf alacam benimde nh var biliyom nasıl motor olduğunu da sorun 3 binmi 5 bin mi alacağım 80 hp civarı bir motor araştırıyorum ve birde çalışıyorum şuan hayvanların yemini temin edersem 1 aya yakın zamanda alırım yoksa bahara kalacak işim yeme yatıracam parayı ne yapalım

mf 3635 parasının traktörü değil 80 bin ver 3 silindirli detaysız 90 lı yıllardakş teknoloji ile motor al bence gereksiz illaha mf olacak değilya bence farklı markalardqa bakacaksın 5400 serisine kimse bir şey demez ama

ben kullanıyorum.
pullukta ilk başta çok zorlanıyordu. hassasiyet ayarıyla oynayınca düzeldi bayılmıyor şimdi. bizim pulluk 3 14 olduğu için onu kullanıyoruz malum çukurovada kurakta sürüm olur genelde.
4 12 yi sizin oralarda rahat çekmesi lazım ayarlarını tam yapınca. çekiş saat geçtikçe artıyor. ben 100 saat bakımını yeni yaptıracam. 200 saattede yağ değişecek ondan sonra baya fark eder diye düşünüyorum çekişi. sitede birkaç video var 3635 le ilgili onlara bir bak istersen.
bir bayiye git dene traktörü kendin karar ver. ben 60 a aldım kabinsizi ama şu anki fiyatlarla alınmaz çok zamlandı.