Telefon tavsiyeniz. Benim için önemli

Ynt: Telefon tavsiyeniz. Benim için önemli

NH_TT55 link=topic=57952.msg622100#msg622100 date=1345164219' Alıntı:
çiftçi adamın telefonu ya nokia 6303 çelik kasadır,yada nokia 5800 çiftçiye sağlam telefon lazım :) 5800 da wifi var
3 yıldır 6233 kullanıyoruz, artık son anları devamlı masraf çıkartıyor, 6300 da zaten var, sıfır bulsam kendime almayı düşünüyorum da, evlat bunu istiyor.:)

:D O zaman sana şunu diyeyim abi. Markanın tüketicisine verdiği değeri göz önünde bulundur. Bence bu ara Samsung ve I phone. Nokia kendi kendini batırdı. Ben bir merakla general mobile almıştım 3 sene önce. Aldığıma alacağıma pişman olmuştum :) Samsung modellerine bakın derim.

doganbey1 link=topic=57952.msg622107#msg622107 date=1345166461' Alıntı:
:D O zaman sana şunu diyeyim abi. Markanın tüketicisine verdiği değeri göz önünde bulundur. Bence bu ara Samsung ve I phone. Nokia kendi kendini batırdı. Ben bir merakla general mobile almıştım 3 sene önce. Aldığıma alacağıma pişman olmuştum :) Samsung modellerine bakın derim.
Tavsiyeleri gözardı etmiyecem Doğancan, yinede bunun frekans aralığı cazip geliyor, malum bizim buralarda gsm sıkıntılı, Samsung alırsak, mesaj bile alamıyoruz. Özellik bakımından buna eşdeğer bir Samsung modeli birde Nokia tavsiyeni bekliyorum, yarın gece bu saate kadar mihlet size. Hadi hayırlı geceler.

doganbey1 link=topic=57952.msg622110#msg622110 date=1345167373' Alıntı:
doğancana katılıyorum gerçekten samsung çok güzel telefonlar üretiyor aayrıca bende galaxy ace kullanıyorum bilgisayarı aratmıyor çok kullanışlı bir telefon şiddetle tavsiye ederim

bu akşam carrefour a media markete bimekse falan bi gider bakarım bakalım hanginde var hanginde daha ucuz. hem arabaya yangın tüpü almam lazım. bence çabuk bozulur gibime geliyo nail abi. :S

TD8073 link=topic=57952.msg622395#msg622395 date=1345238498' Alıntı:
dogan ýn tavsiye ettigi galaxy ace 2 süper telefon kesinlikle onu al
bende arkadaşlara katılıyorum nail abi ben galaxy i ace 2 yeni aldım süper kullanışlı bir telefon bir sürü özelliği var wiFİ denen şey zaten var artı Android işletim sistemi ile samsung güzel bir telefon ....